• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Eski eş Eda Demirci yaşadıkları sonrası bakanlıktan yardım istedi

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya, programında sürekli olarak kadın haklarından bahsederken eski eş Eda Demirci Küçükkaya'nın gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Katıldığı bir programda eski eşi İsmail Küçükkaya'da psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü belirten Eda Demirci Cumhurbaşkanlığından, Aile ve Çalışma Bakanlığı, Adalet Bakanlığı'ndan yardım talebinde de bulundu.

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Eski eş Eda Demirci yaşadıkları sonrası bakanlıktan yardım istedi

15.06.2020, 10:51

FOX TV'de haber spikeri İsmail Küçükkaya'nın eşine uyguladığı insanlık dışı şiddetin tüm boyutları açığa çıkıyor. Eski eşi Eda Demirci, FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'nın kirli yüzünü deşifre etti.CUMHURBAŞKANLIĞINDAN VE BAKANLIKTAN YARDIM TALEBİ
FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kalan eski eşi Eda Demirci, yaşananların perde arkasını tek tek açıkladı.

İsmail Küçükkaya'nın açıklamalarından ötürü kendisine üç ayrı tazminat davası açtığını belirtti. Öte taraftan sosyal medya hesabı Instagram üzerinden acılarını haykıran Eda Demirci, Cumhurbaşkanlığından, Aile ve Çalışma Bakanlığı, Adalet Bakanlığı'ndan yardım talebinde de bulundu.
Demirci, "Psikolojik şiddet devam ediyor. Dava sürecinde gizlilik kararı sebebi ile susturuldum. Dün yaptığım açıklamaların ardından bana tüm bu acıları yaşatan İsmail Küçükkaya yine özür dilemek yerine 3 ayrı tazminat davası açtığını iletti. Konuşma yasağı ile yine susmak zorunda kalabilirim. Adalet istiyorum" dedi.


FOX TV'nin haber sunucusu İsmail Küçükkaya, 9 Temmuz 2016'da dünya evine girdiği öğretmen Eda Demirci'ye yaklaşık üç yıl süren evliliği boyunca adeta hayatı ona dar etti. Fiziksel ve psikolojik şiddet, aldatma, tehdit gibi birçok olumsuz durumla karşı karşıya kaldığını ifade eden Eda Demirci, ekranlarda "kadına şiddet" konusunda duyar kasan Küçükkaya'nın gerçek yüzünü gün yüzüne çıkarmış oldu.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'DAN PSİKOLOJİK BASKI SÜRÜYOR!
Her defasında kadına şiddet konusunda duyar kasan ancak eski eşine hem fiziksel hem de psikolojik şiddet uygulayan FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci'nin açıklamalarından sonra adeta tutuştu. Demirci'den özür dilemek yerine 3 ayrı tazminat davası açan Küçükkaya, eski eşine psikolojik şiddete uygulamaya hala devam ediyor.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA, EDA DEMİRCİ'YE YUMRUK ATTI
Evliliği süresinde şiddete maruz kaldığını belirten Eda Demirci, İsmail Küçükkaya'nın suratına yumruk attığını açıkladı. Bir tartışma sırasında Küçükkaya'nın kendisine "Eda inan şu pozisyonum olmasa senin ağzını yüzünü dağıtırdım" dediğini söyleyen Demirci, üçüncü kavgalarında yüzüne yumruk yediğini ifade etti.

EDA DEMİRCİ KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ GÖSTERDİ, BAŞKAN ERDOĞAN VE EMİNE ERDOĞAN'DAN YARDIM İSTEDİ
Sunucu İsmail Küçükkaya'nın "Atatürkçülük maskesi" ardına gerçek yüzünü gizlediğini ifade eden Eda Demirci, sözde Atatürkçülere de seslenerek, "Ben Atatürkçü öğretmenim. Peki Atatürkçüler beni niye savunmadınız? Her şeyiniz yalanmış." mesajını verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı şiddet nedeniyle Sıla'yı aradığını vurgulayan Eda Demirci, kendisinin aranmadığını belirterek Kılıçdaroğlu'nun gerçek yüzünü de açığa vurdu. Öte taraftan Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a çağrıda bulunan Eda Demirci, onlardan yardım talep etti.

FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci, Küçükkaya'dan gördüğü şiddeti anlattı

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Eski eş Eda Demirci yaşadıkları sonrası bakanlıktan yardım istedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.