• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Balıkesir Madalya İSTİYOR

Balıkesir Madalya İSTİYOR

03.05.2016, 00:00

Ankara Balıkesirliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Servet Camgöz, TBMM'ye giderek milletvekillerinden Balıkesir'e İstiklal Madalyası verilmesi için başlattıkları imza kampanyasına destek istedi.

İmza kampanyası

TBMM'de Balıkesir Milletvekilleri başta olmak üzere pek çok siyasi ile görüşen Ankara Balıkesirliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Servet Camgöz, milletvekillerine dernek olarak hem 'Change Org' adlı internet sitesinden, hem de ıslak imza alarak başlattıkları "Balıkesir'e İstiklal Madalyası Verilsin" konu başlıklı imza kampanyasından bahsetti. TBMM'deki milletvekillerinden de imza kampanyasına destek gelirken, Ankara Balıkesirliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Servet Camgöz, "Kuvayı Milliye'nin başşehri, İlk kurşunun da son kurşunun da atıldığı il olan Balıkesir'imize İstiklal Madalyası çoktan verilmeliydi. Şan, gazilik, kahramanlık ve benzeri unvanlara ihtiyacımız yok ama madalya bu zaferde katkısı olan şehitlerimizin, şimdi aramızda olmayan gazilerimizin ruhlarına ithaf edilecek, Alaca Mescitle başlayan Kuvayı Milliye aşkının özelliğini, güzelliğini, büyüklüğünü geniş kitlelere, bilmeyenlere, özellikle genç kuşaklara duyuracaktır. Söz konusu Balıkesir ise gerisi teferruattır" dedi. Camgöz, henüz imza kampanyasına katılmayan vatandaşları da internet sitesi üzerinden imza vermeye çağırdı.

YAĞMUR UYGUR

Balıkesir Madalya İSTİYOR haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.