• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'i lağım kokusu sardı

İzmir'i lağım kokusu sardı

05.09.2018, 09:11 Güncelleme Tarihi: 05.09.2018,09:27

’deki lağım kokusu vatandaşı isyan ettirdi. Özellikle geceleri ayyuka çıkan ağır kokunun nedeni belli olmazken, Büyükşehir’in bu konuda sessiz kalması İzmirlileri çileden çıkardı

Geçtiğimiz ay Çiğli Atık Su Arıtma Tesisinde, dışkı ağırlıklı çamur kitlesinin depolandığı havuzlarda çıkan yangın sonucu kente yayılan pis şimdi de yerini lağım kokusuna bıraktı. Özellikle gece belli bir saatten sonra iç körfezden kente yayılan ağır lağım kokusu, şehrin üzerine kabus gibi çöktü. Kentin her yerinden hissedilebilen koku, sıcak yaz gecelerinde biraz olsun serinleyebilmek için kendisini balkona atan vatandaşların adeta korkulu rüyası haline geldi. İzmirlinin sosyal medya üzerinden paylaştığı tepki mesajları her geçen gün artarken Büyükşehir'in kokunun kaynağı konusunda sessizliğini koruması tartışmaları da beraberinde getirdi.

İzmir'i lağım kokusu sardı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN