• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Urla’da kaçak ’ye mühür

Urla'da 'ndeki ve işyerleriyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Yapı kullanım belgesi ve işyeri açma ruhsatları olmadığı belirtilen alışveriş merkezi ve içerisindeki işyerleri tarafından mühürlendi

Urla’da kaçak AVM’ye mühür
Giriş Tarihi: 8.10.2019

Urla'da Yenikent Mahallesi'ndeki Bamboo Alışveriş Merkezi ve işyerleriyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Yapı kullanım belgesi ve işyeri açma ruhsatları olmadığı belirtilen alışveriş merkezi ve içerisindeki işyerleri Urla Belediyesi tarafından mühürlendi. Belediyenin yaptığı incelemede Bamboo AVM'nin yapı kullanım izin belgesi ve içindeki mağaza ve restoranların da işyeri açma ruhsatları olmadan faaliyet gösterdiği tespit edildi. AK Partili Belediye Meclis Üyesi Barış Bükülmez de konuyu geçtiğimiz 1 Ekim'deki meclis toplantısında verdiği önerge ile gündeme getirmiş, AVM'nin yapı kullanma izin belgesi ile içindeki işyerlerinin ruhsatı olup olmadığını sormuştu. AVM, belediye ekipleri tarafından dün mühürlendi. AVM'nin gerekli belgelerinin olmadığını geçtiğimiz haftalarda tespit ettiklerini ifade eden Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, "İlçede işyeri açma ve yapı kullanım izin belgesi alma sürecinde herkese eşit davranıyoruz. Kimseye ayrımcılık yapmıyoruz" diye konuştu.

Urla’da kaçak AVM’ye mühür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA