• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li ’ın ‘asansör’ pişkinliği

CHP’li Tuncay Özkan’ın ‘asansör’ pişkinliği
Giriş Tarihi: 20.12.2019

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'la birlikte partisine mensup belediyeleri ziyaret ederek asansör denetim işini bir asansör kürsüye gelen Özkan, konuyla ilgili sorulara yanıt vermek yerine AK Parti milletvekillerine "asansör işi mi yapıyorsun, skandalına ilişkin sorular hala yanıt bekliyor. Kılıçdaroğlu'nun da duymazlıktan geldiği skandalla ilgili ise kamuoyu sör firmasına vermeleri için dayatmada bulunduğu ortaya çıkan ve sorulara yanıt vermeyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, 'pişkin' tavrını Meclis Genel Kurulu'nda da sürdürdü. 2020 yılı bütçesini eleştirmek üzere sun, belediyelerimize gitsin müracaat etsin, ona da verirler. Merak etmeyin" diye karşılık verdi. Yeni Asır gazetesinin ortaya çıkardığı asansör rantı skandalı- "Asansör denetimlerinin partiniz eliyle bir firmaya yönlendirilmesi belediyecilik anlayışına uygun mu? Etik olmayan bir davranışla, bir firmanın temsilcisi gibi belediyeleri ziyaret eden, hatta baskı altına alan vekiliniz hakkında herhangi bir yaptırımınız olacak mı?" sorularının yanıtlanmasını bekliyor.

Muharrem İnce'nin "tatil çetesi" dediği Tuncay Özkan ve Engin Özkoç, 500 milyon TL'lik rantın peşinde!

CHP’li Tuncay Özkan’ın ‘asansör’ pişkinliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA