• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'daki tekne faciasında kaybolan Sarp'tan hala haber yok

'da yaşanan tekne faciasında kaybolan 9 yaşındaki 'u arama çalışmaları devam ediyor. İzmir , kazanın yaşandığı bölgede su altı aramaları gerçekleştiriyor.

Foça'daki tekne faciasında kaybolan Sarp'tan hala haber yok

18.08.2020, 16:42 Güncelleme Tarihi: 18.08.2020, 16:50

İzmir'in Foça ilçesinde teknenin alabora olması kaybolan 9 yaşındaki Sarp Göksoy'un bulunması için arama çalışmaları 1 günlük aranın ardından yeniden başladı.

İzmir Deniz Polisi Kurbağa Adamları, kazanın yaşandığı Hayırsız Ada ve akıntı yönündeki bölgede su altı aramaları gerçekleştiriyor.

Malzeme bakım ve onarımı için bir günlük aranın ardından yeniden başlatılan çalışmaların görüş mesafesinin kısıtlı olması nedeniyle güçlükle ilerlediği öğrenildi.

OLAY

Hayırsız Ada açıklarında 2 Ağustos'ta 5 metrelik teknenin alabora olması sonucu 2'si çocuk 4 kişi hayatını kaybetmiş, kaptan ve 4 kişi kurtarılmış, kaybolan Sarp Göksoy için arama çalışması başlatılmıştı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Deniz Polisi Kurbağa Adamları, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve İzmir İtfaiyesine bağlı 30 kişilik ekip arama çalışmasına katılmıştı.

Gözaltına alınan kaptan Adem D. tutuklanmıştı.

AA

Foça'daki tekne faciasından sağ kurtulan gençten kan donduran iddia Foça'da tekne faciası! 8 yaşındaki Sarp nerede?

9 yaşındaki çocuk Foça'daki tekne faciasında kaybolmuştu! Arama çalışmalarında son durum ne?

Foça'daki tekne faciasında kaybolan Sarp'tan hala haber yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.