• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'deki tehlikeli virajda radar uygulaması

’in Kemalpaşa ilçesinde yolunda bulunan ve halk arasında '' olarak da bilinen bölgede artan kazaları önlemek için radar uygulaması başlatılıyor.

İzmir'deki tehlikeli virajda radar uygulaması

11.09.2020, 13:07

Kemalpaşa-İzmir yolunda 'Meltem Virajı' olarak bilinen bölgede son dönemlerde kazaların artması sebebiyle, viraj için yeni önlemler alınmaya başlandı. Yılladır birçok kazanın yaşandığı ve son 15 günde 15 kazanın meydana geldiği viraj için İzmir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından radar uygulaması başlatma kararı alındı.

Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından radar uygulaması yapılacak olan bölgede hız sınırının ise saatte 50 kilometre olarak belirlendi.

İHA

İzmir'deki tehlikeli virajda radar uygulaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA