• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Müge Boz kızı Vina'nın doğum gününü bu paylaşımla kutladı

Güzel oyuncu Müge Boz, basketbolcu Caner Erdeniz ile Haziran 2019'da dünyaevine girmişti. Çift, evlendikten kısa bir süre sonra ilk kızları Vina'yı kucaklarına almıştı. Mutlu evlilikleriyle ilgi odağı olan ve sosyal medyada oldukça takip edilen Müge Boz ile Caner Erdeniz, iki yaşına basan kızları Vina'nın doğum gününü kutladı. O anları sosyal medyadan paylaşan Boz, "İyi ki beni annen olarak seçtin, hayatıma girdin, ailem oldun" sözleriyle duygulandırdı.

Müge Boz kızı Vina’nın doğum gününü bu paylaşımla kutladı

25.11.2021, 13:02 Güncelleme Tarihi: 25.11.2021, 13:30

Müge Boz ile Caner Erdeniz 2019 yılında evlenmiş, aynı yıl kızları Vina dünyaya gelmişti. Mutlu evlilikleri devam eden çiftin kızları, iki yaşına bastı.

"BANA İHTİYAÇ DUYDUĞUN SÜRECE HEP YANINDA OLACAĞIM"

Sosyal medya hesabından Vina ile verdiği pozları paylaşan Müge Boz da kızının yeni yaşını şu sözlerle kutladı:

"Canım minişim, bitanecik papatyam, melek suratlı karamelam. Doğum günün kutlu olsun Vina'm. İyi ki beni annen olarak seçtin, hayatıma girdin, ailem oldun. Senden o kadar çok şey öğreniyorum ki ne şanslıyım. Her anın benim için çok kıymetli bir deneyim, bana her bakışın ileri gitme sebebim. Kendi yolunda ilerlerken, bana ihtiyaç duyduğun sürece hep yanında olacağım."

Güzel oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Vina'ya "Çok mutlu ve sağlıklı yıllar geçirin huzurla, birlikte", "Çok mutlu ve sağlıklı yıllar geçirin huzurla, birlikte", "İyi ki doğdun gülen papatya" gibi iyi dileklerde bulundu.

'İKİNCİ ÇOCUK' AÇIKLAMASI

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenen güzel oyuncu, muhabirlerle sohbet etmişti.

Boz, "İkinci çocuk düşünceniz var mı?" sorusuna da yanıt vermişti.

Müge Boz, "Evet, düşünüyoruz. Benim gönlümde hep üç çocuk var. Kısmet diyelim artık" ifadelerini kullanmıştı.

Müge Boz kızı Vina'nın doğum gününü bu paylaşımla kutladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.