• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kara ’ye 2 milyon izlenme

Kara Liste’ye 2 milyon izlenme
Giriş Tarihi: 2.8.2020

Güzellik sektörünün genç ve başarılı girişimcilerinden Neslim Güngen, şarkıcılık hayalini gerçeğe dönüştürdü. Müzik aşığı Güngen, ilk single çalışması "Kara Liste" ile sektöre adım attı. Kendi adını taşıyan güzellik merkezi zinciri ile tanınan Güngen'e, klibinde 28 kişilik ekip eşlik etti. Sözü Gökhan Şahin'e, müziği İrfan Özata'ya ait parçanın düzenlemesini ise Miraç Kutlu gerçekleştirdi. Emrah Özbilen'in yönetmenliğinde çekilen klip, Youtube üzerinde kısa sürede 2 milyon izlenme oranına ulaştı. Yıllardır kurduğu hayalini gerçekleştirdiği için oldukça heyecanlı ve mutlu olan Neslim Güngen, "Kara Liste"ye gösterilen ilgiden dolayı dinleyicilerine sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

■ ERCAN AKGÜN

Kara Liste’ye 2 milyon izlenme haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA