• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Yansımalar’a sürprizi

‘Yansımalar’a Ayşe Hatun Önal sürprizi

15.05.2018, 17:16

ve ’ın birlikte hayata geçirdiği “Yansımalar” defilesi çocuklar yararına yapıldı. Defilenin sonunda , kendi şarkısıyla yürüdü

İzmir'in ünlü modacılarından Ertan Kayıtken ve deneyimli mankenlerden Yüksel Ak'ın birlikte hayata geçirdiği "Yansımalar" defilesi, İzmir Hilton'da moda şölenine imza attı. Geliri İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü'ne bağışlanacak olan organizasyona, cemiyet, iş ve moda dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Koreografisini Öner Evez'in gerçekleştirdiği defilede, Amerikalı dansçı Audrey Hewko ve mankenşarkıcı Ayşe Hatun Önal ile birlikte 25 model podyumda boy gösterdi.

6 AYDIR ÇALIŞIYOR

Kayıtken'in 6 aylık çalışmasının ardından ortaya çıkardığı birbirinden güzel 37 parçalık koleskiyon, büyük çoğunluğunu hanımların oluşturduğu konuklar tarafından ilgiyle izlendi. Defilenin sonunda kendi parçasıyla yürüyen Ayşe Hatun Önal, simsiyah bir elbiseyle objektiflere poz verdi. Ferah Sancak'ın destekleriyle gerçekleşen yardım defilesine, Atılgan İnşaat, İzmir Hilton, Joyas Mücevherat, Seval Kablo A.Ş., Monjardin Çiçekçilik ve Gökhan Talay da katkıda bulundu.

PODYUMDA DEĞİL MUTFAKTA

İlk kez Yüksel Ak ile beraber bir proje gerçekleştirdiklerini belirten Ertan Kayıtken, "6 aydır kumaş, renk seçimi, atölye çalışmaları ve prova mankenliğine kadar her konuda birlikte titizlikle çalıştık. Her tasarım özel kumaşlardan hazırlandı. Moda dünyasının böyle bir koleksiyona ve bizim gibi bir ikiliye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Benim 40 yıllık mesleki tecrübem, Yüksel'in yenilikçi zevki ve düşünceleriyle başarılı bir koleksiyon ortaya çıkıyor. Bu defilemiz, Ferah Sancak'ın başlattığı İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü restorasyonu için yapılan yardım hareketlerine dahil olmak ve projenin tamamlanması için çok önemli" dedi. Sosyal sorumluluk projelerinin kendisi için olmazsa olmazlardan sayıldığını dile getiren Kayıtken, "Bir şeyi üretirken, onun estetiği ve beğenilmesi kadar bir amaca hizmet etmesi de beni çok mutlu ediyor. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz" dedi. Bugüne kadar hep Ertan Kayıtken'in defilelerinde podyuma çıktığını söyleyen Yüksel Ak ise "Bu kez işin mutfağında beraber çalıştık. Çok güzel ve anlamlı bir çalışma oldu benim için. Ertan'ın çizgisi çok güzel, gözü çok iyi ve her zaman kendisini geliştiren, yenileyen bir modacı. Parçaları bir araya getirişi inanılmaz. Ondan çok şey öğreniyorum, öğrenmeye de devam edeceğim" dedi.

DOSTLAR VE ÇOCUKLAR İÇİN

Ayşe Hatun Önal da "Podyuma bu kez çocuklar ve çok sevdiğim dostlarım söz konusu olduğu için hiç düşünmeden çıktım. Güzel bir amaç için bir araya geldik" yorumunu yaptı.

ERCAN AKGÜN

‘Yansımalar’a Ayşe Hatun Önal sürprizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN