• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hormonlu Cem’in çaresi ameliyat!

Hormonlu Cem’in çaresi ameliyat!
Giriş Tarihi: 13.8.2019

Hormonlu gıdalarla beslenme sonucu memeleri büyüyen ’a estetik uzmanlarından ameliyat önerisi geldi. Şarkıcı da sarkan göğüsleri yüzünden bıçak altına yatmış, görüntüsünü değiştirmişti

Sosyal medya hesabından sık sık alkol ve sigara güzellemeleri yapan komedyen Cem Yılmaz'ın büyüyen göğüslerine estetik uzmanlarından tavsiye geldi. Hormonlu gıdalarla beslenen erkeklerde 'Jinekomasti' denilen meme büyümesi probleminin oluştuğunu belirten uzmanlar, özellikle tavuk etiyle beslenen Cem Yılmaz'ın ameliyat olarak bu sorundan kurtulabileceğini söylediler. Yemlere östrojen yani kadınlık hormonu katıldığını, böylece tavukların hızlı geliştiğini, bu gıdaları yiyen erkeklerin ise büyük göğüs sorunu yaşadığını ifade eden Plastik Cerrah Doç. Dr. Hakan Kerem, "Kadınlar kadar erkekler de göğüs küçültme ameliyatı olmak için başvuruyor" dedi.

PSİKOLOJİYİ BOZUYOR

Jinekomastinin sosyal ve psikolojik sorunlara yol açtığını söyleyen Doç. Dr. Kerem, "Birçok durumda tedavisi cerrahidir" şeklinde konuştu. Şarkıcı Murat Boz da büyüyen göğüsleri yüzünden bıçak altına yatmış ve görüntüsünü değiştirmişti. Estetik uzmanları şimdi Cem Yılmaz'ın ameliyat olması gerektiğini, sarkık göğüslerinden bu sayede kurtulabileceğini söylüyorlar.

MURAT BOZ KÜÇÜLTTÜRDÜ

Şarkıcı Murat Boz, sarkmış durumdaki göğüsleri ile 2011 yılında kameralara yakalanarak sevenlerine şok yaşatmıştı. Deforme olmuş büyük göğüslerinin haber yapılmasına kızan Murat Boz, bu görüntüden kurtulmak için 2016 yılının Mart ayında ameliyat masasına yatmıştı. Sarkık görüntüsünden şikayetçi olan Murat Boz, göğüslerini küçülttürmüştü.

ŞENOL KANTÜRK

Hormonlu Cem’in çaresi ameliyat! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN