• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ameliyat ol bitsin bu çile!

Ameliyat ol bitsin bu çile!
Giriş Tarihi: 16.8.2019

Jinekomasti yani erkekte meme büyümesi sorunu yaşayan , ’da çıkan haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Takipçileri, haberin altına yazdıkları yorumlarda komedyen ile bolca dalga geçti

Hormonlu gıdalarla beslendiği için 'Jinekomasti' denilen meme büyümesi problemi yaşayan komedyen Cem Yılmaz, Yeni Asır'da yer alan haberini kendi sosyal medya hesabında paylaştı. Uzmanların özellikle tavuk etiyle beslenen Yılmaz'a göğüs küçültme ameliyatı önerisinde bulunduğu haberde, komedyenin sarkan göğüsleri takipçileri tarafından alay konusu oldu.

MEMELERİYLE GÜLDÜRDÜ

Meme büyümesi probleminin sosyal ve psikolojik sorunlara yol açtığını söyleyen uzmanlar; özellikle tavuk etiyle beslenenlerde görüldüğünü, yemlere kadınlık hormonu katıldığı için tavukların hızlıca geliştiğini ve bu gıdaları yiyen erkeklerin de göğüs büyümesi sorunu ile karşılaştığını aktardı. Hatta uzmanlar Yılmaz'ın sarkık göğüsleri için ameliyat olması tavsiyesinde de bulundu. Komedyen Yılmaz ise Yeni Asır'ın haberini 'Çaresi' başlığı ile sosyal medya hesabında paylaştı. Takipçileri, Cem Yılmaz'ın bu problemi için, 'Ya sutyen önerselerdi!', 'Cem Yılmaz bu kez memeleriyle güldürdü' gibi yorumlarda bulundu.

İŞTE HAYRANLARINDAN CEM'E GÖNDERMELER:

SERKAN AYDIN: Cem Yılmaz bu kez memeleriyle güldürdü.

DINGONUN AHIRI: İyi ki ameliyat önermiş bizim çok bilmiş uzmanlar... Ya sutyen önerselerdi?

ENGIN TOPRAK: 20 senedir ünlüsün. Binmediğin araç, tatmadığın başarı kalmadı. Bir çift memeye söz geçiremedin be abi...

SERHILDAN JIYAN: Abi sutyen taksan çok da belli olmaz, bence ameliyata gerek yok.

AYDIN AYAZLI: Ameliyat için yardım kampanyası düzenleriz Cem rahat ol.

ULAŞ TÜRKMEN: Ol kurtul bitsin bu kavga!

MAĞARA BIREYI: Abi lütfen sanatınla gündeme gelir misin?

C. ÇINAR: Sen yıllarca Ajda'yla dalga geç, sonra gel bıçak altına yat.

SERKAN SIRKELI: Abi niye dalga geçiyorsun, baksana şarkıcı Murat Boz da yaptırmış. Hatta Beckenbauer, Nadia Comaneci ve taçsız kral Pele de yaptırmıştı vakti zamanında...

ŞENOL KANTÜRK

Ameliyat ol bitsin bu çile! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN