• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Öldüğü 2 gün sonra anlaşıldı

Usta sanatçı ’ın sevenleri art arda gelen haberlerle sarsıldı. Ünlü oyuncunun hayatını kaybettiği haberinin acısı sürerken, yalnız yaşadığı evinde iki gün önce vefat ettiği ortaya çıktı

Öldüğü 2 gün sonra anlaşıldı
Giriş Tarihi: 11.9.2019

Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı. Usta sanatçı Süleyman Turan, 82 yaşında hayata gözlerini yumdu. Son olarak Sonsuz Bir Aşk filminde oynayan usta oyuncunun kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği açıklandı. Ancak işin acısı, Turan'ın yalnız yaşadığı evinde hayatını kaybettiği, vefatından iki gün sonra anlaşıldı.

GAZETELER KAPIDA KALDI

Süleyman Turan'ın kapıdaki gazeteleri almamasından şüphelenen komşuları polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımıyla içeri girdi ve usta oyuncunun cansız bedeniyle karşılaştı. Süleyman Turan'ın iki gün önce hayatını kaybettiği belirlendi.

HÜZÜNLÜ SON

Kalamış aşığı olan Süleyman Turan'ın her defasında dostlarına, "Ben Kalamış aşığıyım beni Kalamış'a gömün" dediği belirtildi. Turan'ın komşusu Sinem Akıneri, "Herkes tarafından seviliyordu. Yolda yürürken fotoğraf çekilmek için çevirirlerdi. Bizim topraklarda bu işler hüzünlü bitiyor nedense. Dilerim ki gittiği yerde mutlu olur. En son bir hafta on gün kadar önce görüşmüştük. Bir hastalığı vardı. O hastalığın yaş ile beraber belki bir takım zorluklarını yaşamaya başlamış olabilir. Çok dinç bir adamdı. Ne yaşlı ne de hasta psikolojisi hiçbir zaman onda olmadı. Gayet dirayetli bir insandı. Bizimle de çok konuşmak istemezdi bu tarz şeyleri. Cenazenin yarın (bugün) öğlen Şakirin Camii'nden kaldırılacağı söylendi" dedi.

Öldüğü 2 gün sonra anlaşıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA