• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sırtında torbası patladı!

57 yaşındaki , hastanelik oldu. torbası yanığından dolayı sırtı su toplayan şarkıcı, hesabından son durumunu paylaştı

Sırtında sıcak su torbası patladı!

6.1.2020

Son dönemde cüretkar sahne kıyafetleriyle çok konuşulan Seda Sayan'ın sırtında sıcak su torbası patladı. Vücudunda yanık oluşan 57 yaşındaki Sayan, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Sayan, sırtının sıcak su torbası nedeniyle yandığını açıklayan haşlanmış fotoğrafıyla herkesi korkuttu.


'NASIL BİR GÖZ YARABBİM'
Şarkıcı, sırtının son halini paylaşarak, "Sıcak su torbası yanığı. Sırtımın son durumu... Nasıl bir gözdür Yarabbim bu" notunu düştü. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Seda Sayan'ın paylaşımı sonrası ünlü isimler de şarkıcıya yorum yağdırdı. Deniz Seki, "Ahhh ahhh gözü kalanın gözü çıksın. Çok geçmiş olsun Seda'm. Çok iyi bilirim nazar kelimesini" derken, Demet Akalın'dan ise "Aaaaa" şeklinde yorum geldi.

UZMANLAR UYARDI
Uzmanlar, sıcak su torbası kullanımı konusunda şu uyarılarda bulundu: Hiçbir zaman uyku halindeyken bu tarz uygulamaların asla yapılmaması gerekiyor. Yine içerisine koyulacak su, yakmayacak derecede bir ısıya sahip olmalı. Kullanacağımız torbanın da kalitesini biliyor olmamız lazım. Çok yıpranmış, eskimiş torbaları asla kullanmamamız gerekir.

Sırtında sıcak su torbası patladı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.