• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

19 mayıs’ı sosyal medyadan kutladılar

Bir milli bayram daha evde geçti. Tüm vatandaşlar gibi ünlü isimler de ’ü Anma Gençlik ve ’nı sosyal medyadan kutladı.

19 mayıs’ı sosyal medyadan kutladılar
Giriş Tarihi: 20.5.2020

IŞIN KARACA

NURGÜL YEŞİLÇAY
Kendi bayrağını yaptığını söyleyen oyuncu Nurgül Yeşilçay, milli değerlere sadakatini yaptığı paylaşımla açıkladı. "Evde bayrakları bulamadım! Dağınığız biraz bu aralar! Ben de kendim yapıyım dedim! Çok da güzel oldu! Hiç bir milli bayram bayrağımızı asmadan geçmemeli bence!"

IŞIN KARACA
Şarkıcı Işın Karaca, "Işın Karaca da Gençliğini yaşayamamış bir neslin bize kanıyla, canıyla bıraktığı mirası, sahip olduğumuz her şeyin temelinin atıldığı bu anlamlı günü bir bayram havasında kutlamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz..." sözleriyle bayramı kutladı.ARZU YANARDAĞ
Oyuncu Arzu Yanardağ da Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'yle fotoğrafını paylaşarak, şunları yazdı: 19 Mayıs vesilesiyle; başta Ulu Önder Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu güzel vatan için canını veren tüm şehitlerimizi de saygıyla anıyorum. Ne mutlu Türküm diyene!

SELDA ALKOR
Oyuncu Selda Alkor okul yıllarına ait fotoğrafını şu sözlerle paylaştı: "Sevgili gönül dostlarım bizler de çocuktuk. 19 Mayıs hazırlık çalışmaları manga başı Selda. O sırada kaybettiğim çok sevdiğim arkadaşım da var rahmet ve sevgiyle "

SEREN FOSFOROĞLU
Oyuncu Enis Fosforoğlu'nun kızı Seren Fosforoğlu da Atatürk fotoğrafıyla birlikte duygularını şöyle paylaştı: Hiç görmediğim birine duyduğum büyük aşk, minnettarlık... Ruhum hala genç; emanetine her zaman sahip çıkacağız ve seni hep böyle güzel anacağız Atam.

HAKAN ALTUN
Şarkıcı Hakan Altun, "Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir."Mustafa Kemal Atatürk19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun" mesajını paylaştı.

PASCAL NOUMA
BEŞİKTAŞ'IN eski futbolcusu Pascal Nouma Atatürk fotoğrafını "Saygıyla..." notu eşliğinde paylaştı.

TÜRKAN ŞORAY
TÜRK Sinemasının sultanı Türkan Şoray, Atatürk'ün kalpaklı bir fotoğrafıyla birlikte gençlerin bayramını kutladı ve değerlerine sahip çıkmalarını istedi: '19 Mayıs' günü Kurtuluş Harekatının başlangıcı olan 19 Mayıs 1919'dan itibaren, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, gençlere bayram olarak armağanıdır. Ulu önderimiz; ümidini ,umudunu , hayallerini ve Türkiye Cumhuriyeti'ni gençlere emanet etmiştir. Geleceğimiz olan gençlerimiz, bu emanete sonsuza kadar, sahip çıkacaklardır." 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı"mız hepimize kutlu olsun.

19 mayıs’ı sosyal medyadan kutladılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA