• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akgerman gönlünü Rus güzele kaptırdı

Borçlarını ötelemek için konkordato ilan eden İzmirli iş insanı , Rus asıllı pilates hocası ile ilişki yaşamaya başladı. Cemiyette gündem olan aşk, Yufereva’nın paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Akgerman gönlünü Rus güzele kaptırdı
Giriş Tarihi: 25.7.2020

Babası Öner Akgerman ve kardeşi Levent Akgerman ile birlikte kendilerinin ve şirketlerinin borçlarını öteleyebilmek için konkordato ilan eden İzmir'in önde gelen iş insanlarından Bülent Akgerman, yeni bir aşka yelken açtı. Akgerman, gönlünü İzmir'de pilates ve yoga eğitmenliği yapan Rus asıllı Aleksandra Sasha Yufereva'ya kaptırdı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI
Büyük aşkı, Yufereva'nın Çeşme'deki bir beach club'ta paylaştığı fotoğraf ortaya çıkardı. Rus güzel, Akgerman'la dans ederken çekilmiş fotoğraflarına kalp emojisi ekleyip, 'live, love, dance' ve 'Bülentim' notunu düştü. Bir süre önce eşi Özlem Akgerman'dan boşanana Bülent Akğerman'ın yeni aşkı, İzmir cemiyet hayatında en çok konuşulan konulardan biri oldu. Pilates ve yoga eğitmeni olan Sibirya doğumlu 33 yaşındaki Aleksandra Sasha Yufereva'nın eğitimlerini Alsancak'ta oluşturduğu stüdyada verdiği öğrenildi.ALACAKLILARLA MÜZAKERE YAPILIYOR
2. Asliye Ticaret Mahkemesi, baba Öner Akgerman ve iki oğlu Bülent ve Levent Akgerman ile onlara ait AKG Gazbeton, AKG Yalıtım, Ertuğ Balık ve ayrıca More Su Ürünleri şirketlerinin konkordato talebiyle ilgili 12 aylık kesin mühlet verdi. Şirketlerin yönetimine komiserler atandı. Konkordato kararıyla ilgili Yeni Asır'a konuşan Bülent Akgerman, "Biz batmadık. Borçlarımızı ödeyeceğiz. Sadece vade talep ediyoruz" demişti. Bu arada, piyasa kulislerinde AKG Gazbeton şirketinde işten çıkarılan işçilerin kıdem tazminatlarının aylardır ödenmediği iddia edildi.

Akgerman gönlünü Rus güzele kaptırdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA