• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dünyaca ünlü tenor İzmirlilerle buluşacak

Dünyaca ünlü tenor Hakan Aysev İzmirlilerle buluşacak
Giriş Tarihi: 17.9.2020

Pavoretti'nin öğrencisi olan ve müzik dünyamızda Türk Pavoretti olarak anılan Hakan Aysev, 19 Eylül Cumartesi akşamı Girne Bahçe Restoran'da sevenleriyle buluşacak. Napolitenler ve aryaların yanı sıra en güzel Türkçe aşk şarkılarından oluşan repertuarıyla performans sunacak olan Hakan Aysev'in programı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun koşullarda gerçekleştirilecek. Best Western Premier Karşıyaka Otel'in açık hava bölümünde yapılacak olan konserde pandemi önlemleri gereği sınırlı sayıda misafir kabul edilecek.

Dünyaca ünlü tenor Hakan Aysev İzmirlilerle buluşacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA