• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Siparişle korona geldi

ile yaşadığı aşkla tanınan Melis Sütşurup, ablasının yemek siparişini getiren kuryenin korona virüslü olduğunu öğrendi. ’nı da etiketleyerek firmanın sorumsuz davranışına dikkat çekti.

Siparişle korona geldi

26.11.2020

Sosyetik kardeşler Melis-Simge Sütşurup ilginç bir olay yaşadı. Simge Sütşurup oturduğu rezidansa yemek siparişi verdi. Ancak yemeği getiren valenin pozitif olduğunu öğrenince Sağlık Bakanlığı'na site hakkında çağrıda bulundu.

BU NASIL SORUMSUZLUK?
Simge Sütşurup, "Verdiğim siparişi bana teslim etmek üzere adresime gelen kendi bünyelerinde çalıştırdıkları kuryelerinin oturduğum binanın HES kodu zorunlu kontrolü sayesinde Kovid-19 pozitif olması üzerine döndürüldüğünü öğrenmşi bulunmaktayım. Maalesef bu tedbirsizlikle Türkiye'de bu virüsün son sürat yayılması çok da şaşırtıcı değil" dedi. Ardından Can Tanrıyar'ın eşi Tamar Oner'de "Bu nasıl bir sorumsuzluktur. O evlerde yaşlılar da var. Siz bir kişinin bu şekilde gezmesiyle kaç aileye bu hastalığı bulaştırdığınızın farkında mısınız?" dedi.

Siparişle korona geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.