• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklarla tekne turu

Çocuklarla tekne turu

10.6.2021

HER yaz tatilini Muğla'nın Fethiye ve Bodrum ilçelerinde geçiren Yeliz Yeşilmen, bu yıl Dalyan'dan başladı. Çocuklarıyla Dalyan Kanalı'nda tekne turu yapan ünlü isim, paylaştığı fotoğraflarda, "Ben artık iyileşme sürecindeyim. Bu süreç Rabbime, beni aileme ve çocuklarıma yaklaştırdı, başkalarının başarısıyla mutlu olabilmeyi öğretti. Süreç hayattaki her şeye şükretmeyi öğretti" notunu düştü.

ARZUM'DAN ŞIK DAVRANIŞ
GÜZEL ve başarılı oyuncu Arzum Onan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan Onan, yaz tatili öncesinde mağazaları dolaşıp yeni sezon ürünlerini inceledi. Kendisini bekleyen gazetecileri görünce, "Sizleri bekletmeyeyim" diyerek poz veren ünlü oyuncu, nezaketiyle de örnek bir davranış sergiledi.

■ ADEM ÜLKER

Çocuklarla tekne turu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.