• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alişan’ın kardeş acısı

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, korona virüse yakalanarak hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakıma alınan ve entübe edilen Tektaş, hastalığa yenik düştü. 2 çocuk babası Tektaş, 20 gün sonra hayatını kaybetti. Alişan acılı haberi sosyal medya hesabından duyururken, ailesi cenazeyi sabah saatlerinde teslim aldı.

Alişan’ın kardeş acısı

22.7.2021

HIÇKIRIKLARA BOĞULDU
ALİŞAN'IN kardeşi Selçuk Tektaş için Teşvikiye Camii'ne cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Selçuk Tektaş'ın ailesi, sevenleri ve yakınlarının yanı sıra Çağla Şikel, Bülent Serttaş, Burhan Çaçan gibi sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Alişan, kardeşinin naaşının yanından ayrılmadı. Tektaş'ın naaşının üzerine Fenerbahçe bayrağı konuldu. Alişan ve yakınları taziyeleri kabul etti. Zaman zaman ayakta
durmakta zorlanan yakınları, gözyaşlarını tutamadı.

"MUTLAKA AŞI OLUN"
CAMİYE gelenlerden helallik istendikten sonra cenaze namazı kılındı, Selçuk Tektaş'ın naaşı sevenleri tarafından omuzlarda taşındı. Tektaş'ın naaşı kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi. CENAZEYE katılan şarkıcı Bülent Şerttaş, "Allah aşkına aşı olun. Şu dertten kurtulalım, bakın gencecik insanlar gidiyor, lütfen aşı olun" dedi.

"ALLAH SABIR VERSİN"
ŞARKICI Burhan Çaçan, "Allah anasına babasına, Alişan kardeşime sabır versin. Ölüm hepimiz için ama genç olması gerçekten hepimizi çok üzdü. Ben de korona geçirdim. Kimisi hafif geçiriyor, kimisinin akciğerine iniyor. Kardeşimin öyle olmuş akciğerlere inmiş, dikkat etmek gerekiyor" diye konuştu.

Alişan’ın kardeş acısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.