• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608
Yeni başlangıçlar yapmanın zamanıdır FİLİZ ÖZKOL Yeni başlangıçlar yapmanın zamanıdır filizozkol@yeniasir.com.tr Tüm yazıları
Giriş Tarihi: 04.10.2012, 00:00
GÜNÜN YORUMU
Toplumda yanlış gelişen durumlar söz konusu olduğu zaman, tepkiselliğimizi ortaya koyacağımız bir gün olacak. İdealist ve kişisel düşündüğümüz için yanlış yorumlar ve tenkitler de alabiliriz. Başlangıçlar yapmak için olumlu bir gün. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz. Yaratıcılığın ve sanatsal olayların yoğun olduğu bir gün. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz. Bazılarımız için henüz spor geç değil. Bu tür aktivitelere başlamanın tam sırası. Birçok hobimizi geliştirme imkanı bulabiliriz. Özgürlük duygularımızla kişisel egolarımız bizi yanlış yönlendirebilir, dikkatli olmalıyız.

BUGÜN DOĞANLAR
Toplumsal zekaları yüksek ve sezgileri güçlüdür. Hafızaları güçlü olup bilgilerine güvenirler. Erken yaşta evlenebilirler. Entelektüel yapıları ile toplumda iyi yerlere gelirler. Kendilerine yönelik bireysellikleri vardır. Aile kavramı onlar için yüce bir duygudur. Çok ince sempatik ve iyi yürekli kişileridir. Parlak neşeli ve yaşam zevki ile dolu oldukları için dost çevreleri geniştir. Kazanç konularında yöntemli olarak planlanmış değişik düşünceleri vardır. Maddesel konularda şanslı kişilerdir. Beklentilerinin uzak yollardan gelebilecek fırsatlarla genişleyebileceğini düşünürler.

KOÇ
Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.

BOĞA
Aile bireylerinin bazı konulardaki isteklerinin çıtaları yüksek olabilir. Onların duygusal problemlerine de çare bulmak size düşebilir. Arabuluculuk size yakışacak. İletişim konusunda başarılısınız.

İKİZLER
Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalarda olacaksınız. Deneyimlerinizi genişleteceksiniz.

YENGEÇ
Kariyerinizdeki gecikmeleri fazla abartmayın. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın yardımı veya çalıştığınız şirketin aracılığıyla gelecek. Kariyerinizle ilgili kararlarda düşünmek zorunda kalabilirsiniz.

ASLAN

Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşk ve duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

BAŞAK
Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Doğru kararlar almak bu sizin elinizde.

TERAZİ

İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Aşırıya kaçan hareketlerinize önlem alın.

AKREP
Planlarınız uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz.

YAY
Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içindesiniz ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimsersiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek.

OĞLAK
İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor.

KOVA

Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir.

BALIK
Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde işle ilgili yapmanız gerekenlere dikkat etmelisiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
GÜNÜN YAZARLARI
BİZE ULAŞIN