• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zafer çok yakın

Zafer çok yakın

18.02.2018, 00:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Afyonkarahisar il kongresinde Afrin'de yürütülen operasyon ve bölgedeki dengelere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, şöyle konuştu: Dost acı söyler prensibince doğru bildiklerimizi muhataplarımıza ileteceğiz. Geçmişte kimi konularda İran'la Irak'la Amerika ile çeşitli görüş ayrılıklarımız olmuştur. Ne zaman bunları akılla konuşmayla çözdüysek hepimiz kazandık. Lozan'daki kazanımları unutmadığımız gibi kayıpları da unutmadık. Bugün bize verilen destekleri olduğu gibi gizli açık ihanetleri de elbette unutmayacağız. Bizi oyalayan sinsilikleri unutmadık.

KIZIL ELMA SONSUZLUKTUR

Mazlumlara açtığımız kapıları kapatmadık kapatmayacağız. Çünkü korkaklar zafer anıtı dikemez. Onun için Mehmet'imiz 'Düğüne gidiyoruz' diyor. Hedef Kızıl Elma diyor... Kızıl Elma biten bir nokta değil, sonsuzluktur. Son nokta Allah'ın izniyle şehadettir. Bizler başkomutan olarak yürüdüğümüz anda beraber yürüyeceğiz. Türkiye attığı her adımda güçlenerek yoluna devam ediyor. Bu mücadelenin kesintisiz sürmesi en başta bize bağlı. Tüm kadrolarımız milletimizin desteğini daha güçlü almak için gecesini gündüzüne katmak zorunda. Bizim zayıflığımızı Türkiye'nin zayıflığı olarak gören akbabalara fırsat vermeyeceğiz.

KAHRAMANLARA SELAM

Her mensubunu birer Mehmetçik olarak gördüğümüz kahraman ordumuza selamlarımızı yolluyoruz. Bu sabah itibariyle bin 595 terörist etkisiz hale getirildi. Biz ne karnından konuşanlardan ne de lafı eğip bükenlerden olmayacağız. Herkes ettiğini bulacaktır. Biz hep iyilik ettik. Bize tuzak kuranlar da kendi tuzaklarına düşecekler. Bizimle ortak bir geleceğe yürümek isteyenlere musafaha için ellerimiz daima açıktır. Geleceğimizi karartmak isteyenlere ise aynı ellerin yumruk olup inmesi kaçınılmazdır. ABD, YPG/PYD ile işbirliği yaparak özellikle DEAŞ'ı yok etmek için bir faaliyet içine girdi. YPG/PYD, Türkiye'nin 40 yıldır mücadele ettiği bölücü terör örgütünün Suriye'deki şubesidir. Birbiriyle eşittir.

AFYONKARAHİSAR'A SALON MÜJDESİ

Afyonkarahisar'da inşallah 1-2 ay içinde kapalı spor salonumuz bitiyor. 40 adet tesisi şehrimize kazandırdık. Toplu konut ile şehrin çehresini değiştirdik. Afyon'u gerçek anlamda yolların kavşağı haline getirdik. Bölünmüş yol uzunluğunu 10 kat arttırdık. Halen 5 ayrı bölünmüş yol projesinin inşaatı sürüyor. Hızlı tren hattının inşası sürüyor. Afyon Ankara hattını 2019'un Eylül'ünde açmanın gayreti içindeyiz. 2019 mahalli seçimlerinde Afyonkarahisar'dan çok büyük destek bekliyoruz. Sadece Afyon'un içinden değil taa Belçika'dan Almanya'dan ses gelsin istiyoruz.
2019'da yüzde 65'in çok daha üzerinde bir oy oranı bekliyoruz.

Zafer çok yakın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.