BİZE ULAŞIN

Aydın Kuşadası'nda çevre felaketi devam ediyor

Giriş Tarihi: 07.08.2019, 15:38

Kuşadası'nda yaşanan çevre felaketi devam ediyor. Gözde turizm merkezlerinden Kuşadası'da yaşanan felakete karşı CHP'li belediye hala bir çözüm bulma yoluna gitmedi. Altyapı çalışmaları tamamlanmadığı için ve arıtma tesisi de tam kapasite ile çalışmadığın lağım suları denize dökülerek hem çevre açısından bir felakete neden oluyor hem de insan sağlığını olumsuz etkiliyor. Uzmanların uyarısına göre bu durum başta bağırsak enfeksiyonları olmak üzere cilt hastalıkları, kulak enfeksiyonlarına kadar pek çok soruna da sebebiyet verebiliyor. Aydınlı vatandaşlar bu sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını istiyor.

Aydın Kuşadası'nda çevre felaketi devam ediyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.