BİZE ULAŞIN

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi borç batağında!

Giriş Tarihi: 24.06.2019, 14:36

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi borç batağında. Belediye başkanı Tunç Soyer 200 milyon lira kredi almak için belediye meclisinden yetki istedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin önceki dönem AK Parti'nin Grup Başkanvekili Bilal Doğan a Haber ekranlarında konuyla ilgili detayları anlattı. Doğan, "İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin şuana kadar kamuoyuna mal olmuş büyük bir projesi yok. Cari giderler ön planda, savurganlık ön planda ama buna rağmen Türkiye'nin en borçlu belediyelerinden bir tanesi." ifadelerini kullandı. İşte detaylar...

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi borç batağında! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.