• SON DAKİKA
 • İzmir Çeşme'de çevre katliamı!

  Giriş Tarihi: 07.05.2021, 16:37

  Ormanlarımız göz göre göre katlediliyor. Bu kez çevre faciasının adresi tatil cenneti Çeşme oldu. Görüntüler yürek sızlatan cinsten. Çeşme’de kimliği belirsiz kişilerce ormanlık alana moloz ve inşaat artıkları atıldı. Orman yangınına da davetiye çıkaran atıklar yetkililer tarafından görmezden geliniyor. Çevre katliamını bölgede yorumlayan uzmanlar, gereken tedbirlerin alınmadığına ve kirliliğin önemsenmediğine dikkat çekerek İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin çevre konularında geride kaldığını belirtiyor. Çevre katliamını Ekinoks Çevre Derneği Başkanı Başak Yasemin Kumaş, A Haber Muhabiri Gamze Elçi'ye değerlendirdi.

  İzmir Çeşme'de çevre katliamı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.