• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Ben TV, yarın yayına başlıyor

Ben TV, yarın yayına başlıyor

14.04.2012, 18:05

www.kanalben.com internet sitesi üzerinden yayın yapacak olan Ben TV, Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyacak


İnternet üzerinden tüm dünyaya yayın yapacak Ben TV, kuruluşunu tamamlayarak, yarın www.kanalben.com üzerinden yayına başlayacak. Sistemini HD altyapısı üzerine kuran Ben TV'den yapılan yazılı açıklamada, Türkiye'de ilk defa aynı netlik ve kalitede internet ile televizyon hizmetini bir arada sunulduğu belirtilerek, "İnternetin olduğu dünyanın her yerinden aynı netlikte izlenebilecek ve tam donanımlı altyapısı sayesinde, haberden ekonomiye, spordan aktüaliteye, modaya, magazine kadar içerik bakımından zengin programlarıyla tüm dünyada internet üzerinden rahatlıkla izlenecek" denildi.
Ben Tv İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Erol Yaraş, dünya çapında yaklaşık 8 milyon Türk vatandaşına hitap edeceklerini belirterek, "Ben TV sayesinde artık dünyanın her yerinden hem İzmir'i hem Türkiye'yi takip edebilecekler. EXPO sürecinde İzmir'in neler yaptığını rahatlıkla öğrenebilecekler. İzmir ve Türkiye hakkında sağlıklı bilgilerle donanarak, ortak hedefe yönelik daha sağlıklı çalışmalar yapabilecekler" dedi. Ayrıca Yaraş, 24 saat aktif bir kanal olacaklarını belirterek Türkiye'de yayıncılık adına bir devrim gerçekleştirdiklerini ve bunu da İzmir'den başlatmış olmanın mutluluğunu herkesle paylaşmak istediklerini söyledi. Yarın, normal yayına başlayacak olan Ben TV'ye www.kanalben.com adresinden ulaşılabilir.


Ben TV, yarın yayına başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN