• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

Büyük aile!

Büyük aile!

13.03.2018, 23:11

’ın kızı Ayşe’nin doğum gününde, yönetmenin eski eşi ile yeni karısı bir araya geldi. Mutluluk pozları verildi

Yapımcı-oyuncu Hamdi Alkan'ın Canan Hoşgör ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe, 11 yaşına bastı. Aile Ayşe için sürpriz bir doğum günü partisi organize etti. Parti, Hamdi Alkan'ın eski ve yeni eşlerini bir araya getirdi. Canan Hoşgör, birlikte yer aldıkları fotoğrafı "Can Ayşem... Canım Ayşem 11 oldu... Sağlıkla, huzurla, daima beraber inşallah kuzum" notu ile Instagram'da paylaştı.

'CAN CANA BİR OLDUK'

Hamdi Alkan'ın yeni eşi Selen Görgüzel ise aynı kareyi paylaşıp altına "Seni çok seviyoruz Ayşemiz... Can cana, yan yana, hep beraberce... İlknaz, Ankara'da olsan da burada canımızdaydın. Annem bir olduk, tek olduk üfledik Ayşemizin pastasını..." notunu düştü. Selen Görgüzel ile Canan Hoşgör, daha önce de Ayşe'nin doğum günü sebebiyle bir araya gelmişti. Canan Hoşgör konuyla ilgili olarak "Sağ olsun Selen Görgüzel küçük kızım için güzel bir doğum günü organizasyonu yapmış. Beni de davet ettiler, gittim. Herkes hayatına bir şekilde devam ediyor" demişti...

'İŞTE BU MEDENİYET'

Partide eski eşi Canan Hoşgör, yeni eşi Selen Görgüzel, Hoşgör'le evliliğinden dünyaya gelen kızları Zeynep, Ayşe ve Görgüzel'in kızı İlknaz ile mutluluk pozları veren Hamdi Alkan da, "İşte bu medeniyet. Biz büyük bir aileyiz.Çocuklarımız için hep bir aradayız"şeklinde konuşmuştu.

Büyük aile! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN