• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Araç kliması bozulan Şen’e ‘Aydın morali

Araç kliması bozulan Şen’e ‘Aydın morali

28.04.2018, 23:08

Usta oyuncu , ’a giderken aracının klimasının arızalanması üzerine soluğu Aydın’daki ’de aldı. Büyük ilgiyle karşılanan Şen, yerel yemeklerden yedi, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi

Türk sinemasının çınarı Şener Şen, aracının klimasını tamir ettirmek için geldiği Aydın'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Aydın'ın yöresel yemeklerini yiyen, kenti çok sevdiğini belirten usta oyuncu, kendisine ilgi gösteren birçok vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ünlü sinema oyuncusu Şener Şen, önceki gün Aydın'a geldi. Muğla'nın ilçesi Bodrum'a giderken aracının klimasının arızalanması üzerine Aydın'a uğrayan Şener Şen'i karşısında gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Aracını Efeler ilçesi Muğla Karayolu üzerindeki Lena Otomotiv'de tamir ettiren Şener Şen, Lena Otomativ Yönetim Kurulu Başkanı Levent Oto ile bol bol sohbet etti. Kendisine gösterilen ilgiden memnun kalan Şen, Lena Otomotiv çalışanları ve vatandaşlarla tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.

YEMEKLERİNİ SEVDİ

Lena Otomotiv olarak Şener Şen'i ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Oto, "Şener Şen ile bol bol sohbet ettik. Kendisine Aydınımızın yerel yemeklerini tattırdık. Çok memnun kaldı. Aydın'ı çok sevdiğini söyledi. Lena Otomotiv'in çalışmalarından duyduğu mutluluğu ifade etti. Şener Şen'e aracını güvenli bir şekilde teslim ettik" dedi. Şener Şen, aracının tamir edilmesinin ardından yolculuğuna devam etti.

MEHMET KAVAS

Araç kliması bozulan Şen’e ‘Aydın morali haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN