• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Kendimi organik tarıma adadım”

“Kendimi organik tarıma adadım”

29.04.2018, 00:00

'Yaşam Tadında Aylık Buluşmalar'a, 90'lı yıllarda Bayvizon ünvanıyla podyumlara damga vuran, uluslararası birçok modellik yarışmasına katılan manken, fotomodel ve oyuncu Burak Hakkı konuk oldu. Hakkı, konuşmasına "Ellerim kirli değil, toprakla ilgileniyorum" diyerek başladı ve yıllar önce Saroz Körfezi'nde organik tarımla uğraştığını söyledi. 4 yıl önce sigarayı bir günde bıraktığını belirten Hakkı, "Duştayken ağzımdan oluk oluk kan geldi. Kötü bir şey çıkmadı ama doktorum sigarayı bırakarak temiz havası olan bir yere gitmemi söyledi.

'MANTIĞIM ÖNDE GELİR'

Ben de o gün karar verdim, sigarayı bıraktım ve Kos'a gittim. Şimdi beslenmeme ve uykuma dikkat ediyorum" dedi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, "Matematiğim iyidir. Yüksek lisansımı dereceyle bitirdim. Her şeye matematik gibi mantıksal yaklaşırım. Duygusallığımı öne çıkardığımda kırılmaktan korkarım" dedi. Etkinlik sonunda sevenleriyle fotoğraf çekilen Burak Hakkı, organik yaşamı herkese önerdiğini dile getirdi.

“Kendimi organik tarıma adadım” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA