• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

mağazayı boşalttı

Cem Yılmaz mağazayı boşalttı

06.05.2018, 01:13

Sosyal medya hesabından bir spor giyim mağazasına ‘Lütfen bana eşofman yağdırır mısınız’ diyen ünlü komedyen , ilginç çağrısına cevap aldı

Sosyal medya hesabından bir spor markasına 'Sevgili marka, lütfen bana yağdırır mısın; eşofman olur, omuzlarım için atlet olur, ne bilim, yap işte' şeklinde mesaj atan komedyen Cem Yılmaz'ın isteği yerine ulaştı. Önceki gün markanın İstanbul Nişantaşı'ndaki mağazasına yakın dostları oyuncu Ozan Güven ve Zafer Algöz ile giden Cem Yılmaz, bir araba dolusu alışveriş yaptı.

PAKETLERİ ZOR TAŞIDILAR

Alışveriş sonrası kendisinin mi yoksa markanın mı ödeme yaptığı öğrenilemeyen Cem Yılmaz, mağazayı arka kapıdan terk etti. Geçtiğimiz gün Defne Samyeli'yi evinde misafir eden ve Samyeli'nin açıklamasının ardından gazetecilere beyanat vermemeye çalışan Cem Yılmaz'ın bu yüzden mağazayı arka kapıdan terk ettiği öğrenildi.
Cem Yılmaz'ın alışveriş çantalarını mağaza çalışanları ve yardımcıları güçlükle arabaya yüklerken görüntülendi

Cem Yılmaz mağazayı boşalttı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN