• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Baba iptal!

Baba iptal!

12.07.2018, 00:25

İki yıl önce Pınar Dilek ile hayatını birleştiren Megastar Tarkan Tevetoğlu, 46 yaşında baba olmaya hazırlanıyor.
Ağustos ayı başında kızı Lidya'yı kucağına almak için sabırsızlanan sanatçı, Eylül ayında vereceği tüm konserlerini iptal etti. Vakit yaklaştıkça heyecanı daha da artan Tarkan'ın babalık keyfini sürmek, eşi ve çocuğunu yalnız bırakmamak için iptal kararı verdiği öğrenildi.

MAGAZİNİN LİDERİ YENİ ASIR

Sevenleri, Tarkan'ın baba olacağını ilk kez Yeni Asır'dan öğrenmişti. Megastar, geçtiğimiz Şubat ayında yayınladığı videoda, "Bir süredir yazılıp çiziliyor. Konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de 'doğru mu, değil mi?' diye soruyorlar. 'Değil, yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar.
Belki de haklılar. Evet doğru, baba oluyorum. Çok mutluyum. Sizlerle de paylaşmak istedim" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamasından bir kaç gün önce de magazin şefimiz Kahraman Durak "KAHRAMANCA" köşe yazısında "Tarkan baba oluyormuş. Benden söylemesi" diye yazmıştı.

HEDİYELERİ BAĞIŞLAYACAK

Öte yandan Tarkan, baba olacağını açıkladığı günden bu yana dünyanın dört bir köşesinden gönderilen bebek kıyafetleri ile oyuncakları bağışlamaya karar verdi. Gelen hediyeler kolilere konulup paketlendi.
Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki Çocuk Esirgeme Kurumları'na ulaştırılacak.

FATİH ŞENDİL

Baba iptal! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN