• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dünya Afyon’da buluştu

Dünya Afyon’da buluştu

02.09.2018, 23:25

Belediyesi ve iş birliğinde düzenlenen ‘’, efsaneleri ağırladı. , Ceza ve Athena da motosiklet tutkunlarına harika konserler verdi

Afyonkarahisar'da, 800 bin metrekarelik alana inşa edilen pistte 36 ülkeden 80 sporcunun katılımı ile organize edilen 'Dünya Motokros Şampiyonası' dün sona erdi. Afyonkarahisar Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu iş birliğinde düzenlenen 'Dünya Motokros Şampiyonası' efsaneleri ağırladı. Dünyanın en iyi motokros yarışçıları, harika bir ev sahipliği ve parkurla karşılaştıklarını söylerken, organizasyon için emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Türkiye'nin tanıtımına önemli katkı sağlayan şampiyona, 180 ülkede izleyicilere aktarıldı.

TANITIMA BÜYÜK KATKI

Aralarında popüler spor kanallarının da canlı yayınladığı 'Dünya Motokros Şampiyonası', 1,4 milyar kişilik izleyici potansiyeline sahipti. Türkiye'nin 1 dakikalık tanıtımının dünyanın önemli televizyon kanallarında yayınlandığı şampiyona, yaklaşık 100 yabancı basın mensubu tarafından dünya medyasına aktarıldı. Ayrıca yaklaşık 5 bin yabancı izleyici de Afyonkarahisar'da misafir edildi. Öte yandan, organizasyonla aynı tarihlerde etkinlik alanında Afyon Motosiklet Festivali de gerçekleştirildi.Demir Demirkan, Ceza ve Athena, verdikleri konserlerle organizasyona katılanlara unutulmayacak anlar yaşattı.


NAİL AZBAY

Dünya Afyon’da buluştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN