• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

144. Bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü?

Çarşamba akşamları izlenen dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Dün akşam heyecanlı sahneleriyle dikkat çeken Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin merak ettiği Bamsı öldü mü? Sorusunun yanıtı ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü?

11.04.2019, 10:10 Güncelleme Tarihi: 11.04.2019,19:26

Heyecan dolu bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul'un son bölümünün ardından hemen yeni fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un Bamsı Beyrek'i olan Nurettin Sönmez'in ölerek diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. İşte tüm gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak'ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise "Albastı" kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak'a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak'ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat'ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç'a bir oyun kurmuş ve onun Uranos'la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey'in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos'u Ertuğrul Bey'in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos'u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos'un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma'yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan'ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı'nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat'ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı'nın ailesine saldırarak Aybars'ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars'ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?
Ertuğrul Bey, Zangoç'u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz'u ve Melikşah'ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç'un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

Diriliş Ertuğrul 144. Bölüm fragmanı yayınlandı! Diriliş Ertuğrul’da Bamsı öldü mü? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA