• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bulunan diyarı "İdris köyü" turizme açılacak

'nin ikinci büyük üretim merkezi 'ın ilçesine bağlı İdris köyündeki yaklaşık 2 bin dekarlık lavanta tarlaları, doğal stüdyo görünümüyle turizme açılmaya hazırlanıyor. Kaymakamı Mesut Coşkun, "Lavanta tarlalarındaki turizmi geliştirmek için önümüze çeşitli hedefler koyduk ve önemli bir aşamadayız. Adım adım hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışacağız" dedi. İl Kültür ve Müdürü Mehmet Tanır, "Bölge, kamp ve karavancılar için de çok uygun bir nokta. Yakın zamanda karavan turizmine açılabilecek bir yer. Ayrıca en önemlisi İdris köyü, foto safariler için cazibe alanı. Önümüzdeki günlerde burada bir foto safari yapacağız" ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar Dazkırı'da bulunan Lavanta diyarı İdris köyü turizme açılacak

01.08.2019, 16:06 Güncelleme Tarihi: 01.08.2019,16:12

'nin ikinci büyük üretim merkezi 'ın ilçesine bağlı İdris köyündeki yaklaşık 2 bin dekarlık doğal stüdyo görünümündeki lavanta tarlaları turizme açılacak.

Afyonkarahisar Dazkırı'da bulunan Lavanta diyarı "İdris köyü" turizme açılacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA