• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

” setinde duygu dolu anlar

“Kimse Bilmez” setinde duygu dolu anlar

12.10.2019, 10:40

Pazar akşamları atv’de yayınlanan ’in başrol oyuncularından ’nın anne ve babası, sürpriz yaparak seti ziyaret etti.

Sevilen dizi Kimse Bilmez'in güzel oyuncusu Özgü Kaya'nın Uşak'ta yaşayan anne babası Ümmü ve Ercan Kaya çifti, kızlarına büyük bir sürpriz yaptı. Kimse Bilmez setine gelerek bir süre kızlarını uzaktan izleyen Kaya çifti, daha sonra kızlarının yanına giderek büyük bir sürpriz yaptı.

HASRET GİDERDİLER!
Aylardır ayrı olduğu anne ve babasını karşısında gören güzel oyuncu şaşkınlığını bir süre üzerinden atamadı. Ailesiyle bir süre vakit geçiren ünlü oyuncu, daha sonra anne babasını set ekibi ve diğer oyuncu arkadaşlarıyla tanıştırdı. Bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Özgü Kaya, uzun süre hasret giderdi. Kızını ilk kez "Kimse Bilmez" setinde ziyaret ettiğini söyleyen Ercan Kaya; "İşimiz gereği Uşak'ta yaşıyoruz. Kızımı atv ekranlarından sürekli takip ediyorum. Onu burada, çalışırken karşımda görmek ayrı bir gurur" dedi.

Kimse Bilmez, her Pazar saat 20.00'de atv'de!

“Kimse Bilmez” setinde duygu dolu anlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN