• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

3. bölüm izle! Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı izle

atv'nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi 'ın 3. bölümü soluksuz izlendi. Burak Özçviti'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman, bu haftada izleyiciyi ekran başına kilitledi. İşte Kuruluş Osman 3. tek parça izleme ekranı...

Kuruluş Osman 3. bölüm izle! Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı izle

04.12.2019, 21:03 Güncelleme Tarihi: 04.12.2019, 23:56

Kuruluş Osman'da bu hafta da izleyenler ekrana kilitlendi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde dengeler değişiyor. Edebalı, Osman'a neler anlattı? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne? İşte Kuruluş Osman 3. yeni bölüm canlı izleme sayfası...

KURULUŞ OSMAN 3. BÖLÜM İZLE!

Kuruluş Osman dizisinin 3. bölümünü aşağıdaki linke tıklayarak tek parça izleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 3. BÖLÜM

KURULUŞ OSMAN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞ OSMAN'DA BU HAFTA!

Can yoldaşı Aybars'ın katilini bulmak ve Tekfur cinayetinin izini sürmek için için gizlice kaleye giren Osman'ın yolu ahilerin hazinesini almak için kaleye sızmış olan rahibe ve rahip kılığındaki Bala Hatun, Gonca ve Tursun Bey ile kesişmişti. İşledikleri cinayeti Osman'ın üstüne atmaya çalışan Sofia ve Kalanoz, karşı hamle ile kalede olduğuna emin oldukları Osman'ı ortaya çıkarmak için Dündar Bey'in kızı Aygül'ü kaçırtıp kaleye getirtmişlerdi.

Kuruluş Osman dizisine Burak Özçivit’in okuduğu Fetih Suresi damga vurdu

Burçin'den aldıkları haberle harekete geçen Dündar Bey yanına Kayı beylerinden Bamsı ve Samsa'yı alarak kaleye gelmişti. Kale'ye gelen başka bir isim daha vardı; organize ettiği Tekfur suikastı başarısız olan Efendi Yannis'te artık kaledeydi. Her şeye rağmen kale askerlerinin içine sızan Osman, kaleye giren Bamsı Bey'e çarparak eline bir pusula tutuşturmuştu. Yapacaklarını zekice kurgulayan Osman, zindana atılmasına rağmen kurtulmuş ve Sofia'nın peşine taktığı avcı namlı Teokles'i esir almıştı.

Helen ile Sofia'nın koridordaki koşuşturmasını gören Kalanoz, cinayet ortağı olan Sofia'nın başka işler karıştırmasından şüphelenerek peşine düşmüştü. Teokles'i yakalayan Osman'ın önü ise Edebalı'ya bağlı Akça Derviş, Pehlivan ve Zülfikar Derviş tarafından kesilmişti. Bu üçlünün ardından çıkan Bala Hatun, Osman'ı, Edebalı'ya götürmüştü. Acaba Edebalı, Osman'a neler anlatacak? Kızı kaçırılan Dündar ve bu olayların sorumlusu olarak Osman'ı gören Zöhre ile Batur nasıl bir plan yapacaklar? Sofia ve Helen'in peşine düşen Kalanoz'u bekleyen büyük sürpriz ne?

Kuruluş Osman 3. bölüm izle! Kuruluş Osman 4. bölüm fragmanı izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.