• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Siyam ikizleri için oyun alanı talimatı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan himayesinde gördükleri tedavi sonucu birbirlerinden ayrılan yapışık ikizler Derman ve Yiğit için Ankara Şehir Hastanesi'nde özel bir oyun alanı hazırlandı.

Siyam ikizleri için oyun alanı talimatı

12.6.2020

Önceki gün aileyle telefonla görüşen Başkan Erdoğan'ın, hastane yetkililerine çocuklar için özel bir oyun alanı hazırlanması talimatını verdiği öğrenildi. İkizlerin ikinci yaş gününü 21 Haziran'da hastanedeki oyun alanında kutlanması planlanıyor. Baba Ömer Evrensel, 21 Haziran Babalar Günü'nde birbirlerinden ayrılmış haldeki çocuklarıyla bu kez çifte mutluluk yaşayacaklarını söyledi.


Londra'da bir dizi ameliyat sonucu birbirlerinden ayrılan siyam ikizleri Derman ve Yiğit Evrensel'in tedavisi, Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde devam ediyor.

Son dakika: Başkan Erdoğan siyam ikizlerinin ailesiyle görüştü Başkan Erdoğan duyurmuştu! İşte ayrılan siyam ikizlerinin son hali... Başkan Erdoğan duyurmuştu! İşte ayrılan siyam ikizlerinin son hali...

Siyam ikizleri için oyun alanı talimatı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.