• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bugün neler yaşandı? 19 Kasım Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. İşte 19 Kasım Perşembe Müge ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 19 Kasım Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

19.11.2020, 10:02 Güncelleme Tarihi: 19.11.2020, 12:54

Atv'nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün canlı yayınlarla ekranlarda olmaya devam ediyor. Araştırmacı gazeteci Anlı, 12 sezon boyunca 153 cinayet dosyası aydınlattı, 3 bin 5 kaybı bularak 864 ailenin yüzünü güldürdü. Peki Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? İşte 19 Kasım Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?

62 yaşındaki Melihat Tunçel'in intihar etmiş gibi gösterildiği fakat gelini Funda Hanım annesinin intihar edemeyeceğini ifade etti. Funda Hanım, Niyazi'nin olayları çok bilmediğini ifade etti. Beni de kötü bilirdi dedi. Niyazi Bey'in kardeşi Münire Hanım'ın annesinin ölümünü kabullenemeyip intihara yeltendiği belirtildi. Annesinin evinin kapısının sesli açıldığını birisi gece vakti girmeye çalışsa o kapının sesinin mutlaka duyulabileceğini belirtti. Melihat Tunçer'in komşularının röportajları yayımlandı. Saat 10 civarında anne anne diye sesler duymaya başlayınca gidip baktıklarını ve Münire Hanım'ı annesinin başında Melihat Hanım'ında ölü olarak bulduklarını belirtti. O gece hiç ses duymadıklarını Münire'nin sadece "anne! Anne, neden yaptın bunu kendine?" diye bağırdığını belirtti. 74 yaşındaki Makbule Sarı 14 Kasım Cumartesi akşamı evinde ölü bulunduğu belirtildi. Olayın Ordu'da yaşandığı belirtilirken yaşlı teyzenin altın dişine kadar her şeyinin çalındığı ifade edildi. Makbule Hanım'ın domuz bağı ile bağlanıp beyaz çarşafla kefenlendiği belirtildi. Hatice Hanım, Makbule Hanım'ın kızı. O gün eve gittiğini yengesinin aradığını ve abla anneme git evde yok dediğini daha sonra eve vardıklarında beyaz çarşafın içinde gördüklerini ve cinnet geçirdiklerini belirtti. Evin kapısında anahtar takılı olduğunu kimseye güvenmediğini nasıl bunu kapıya takacağını belirtti. Mesajın geldiği tarih 31 Ekim Cumartesi 2020 tarihinde gönderildiği ve 15 Kasım'da da Makbule Hanım'ın öldürüldüğünü belirtti. 2017'den beri kendisinden haber alınamayan Kadir Sarı'nın ailesi Kadir Bey'in eşinden şüphelendiğini belirtti. Birgül Hanım canlı yayında stüdyoda. Köşk denilen bir yer olduğunu ve köşkte eskiden toplanıp çamaşır yıkandığını fakat çamaşır makineleri çıkınca artık oraya kimselerin gitmediği belirtildi. Daha sonra Kadir Bey'in babası aldığı duyumlara göre Birgül buraya gelip Kezban'la konuştuklarını duyduğunu belirtti. Fakat köylüye sorulduğunu ne konuşulduğunu bilmediklerini neden bu konuda bu kadar şüphelenildiğini bilemediklerini ifade ettiler.

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 19 Kasım Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.