• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fotoğraf tutkunlarının adresi: Ağaran Şelalesi

Fotoğraf tutkunlarının adresi: Ağaran Şelalesi
Giriş Tarihi: 22.11.2020

Karadeniz'in doğa harikalarından biri de Rize'deki Ağaran Şelalesi'dir. Su kaynakları ve yağmur sularından beslenen Ağaran Şelalesi muhteşem manzarası ve kolay ulaşılan bir bölgede yer alması sayesinde her yıl ziyaretçi akınına uğruyor. Estetik görünümüyle turizmin önemli noktalarından Ağaran Şelalesi, Çayeli ilçesinde çay bahçelerinin arasında bulunuyor.

PİKNİK ALANLARI DA VAR
Ağaran Şelalesi nehrin yatağında bulunan büyük yükseklik farkı nedeniyle suyun düşmesiyle oluşuyor. Yeşilırmak beldesinde yer alan Ağaran Şelalesi her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Fotoğraf çekmek ve doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin vazgeçemediği şelalenin çevresinde piknik alanları ve çardaklar da bulunuyor. Aynı zamanda serin sularda yüzme imkanı da turistleri cezbediyor. Ağaran Şelalesi bembeyaz suları ve eşsiz görünümüyle kartpostalları aratmıyor.

ÇAY BAHÇELERİ ARASINDA
Ağaran Şelalesi, Çayeli'ne 12 kilometre mesafededir. Ağaran Şelalesi çok uzak noktalardan dahi çok rahat bir şekilde görülebilir. Şelalenin karşısında bulunan tepeler fotoğraf çekmek için çok uygun bir alan sunmaktadır.

Fotoğraf tutkunlarının adresi: Ağaran Şelalesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA