• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşte ve hakkında bilmek istediğiniz her şey! 2 yeni dergi geliyor!

Astrolog ve uzmanlarının destekleriyle hazırlanan dergisi, boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz dolu dolu içeriğiyle tam bir rehber! Ayrıca ’ne göre burç analizinizi ve 2021’de sizi nelerin beklediğini öğreneceksiniz.

İşte Çin ve Vedik Astroloji hakkında bilmek istediğiniz her şey! 2 yeni dergi geliyor!

07.04.2021, 12:16

Turkuvaz Yayın Grubuna ait 2 yeni astroloji dergisi daha çıktı. Çin Astrolojisi ve Vedik Astrolojisine dair uzman astrologların yazıları ve burç yorumları her ay sizlerle olacak.

ÇİN ASTROLOJİSİ
Astrolog ve Feng Shui uzmanlarının destekleriyle hazırlanan Çin Astrolojisi dergisi, 2021 Metal Öküz Yılı boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz dolu dolu içeriğiyle tam bir rehber! Çin burcunuzu ve bu yıl sizi nelerin beklediğini öğrenebilir; "aşk, sağlık, kariyer, finans ve dekorasyon" gibi hayatın önemli alanlarında Çin Astrolojisi yorumlarını okuyarak doğru adımlar atabilir; Türkiye ve dünya ekonomisine dair ipuçlarını alabilirsiniz.

Üstelik şekersiz, glutensiz ve vegan tarifler kitapçığı da hediye!

VEDİK ASTROLOJİSİ
Hindistan'ın binlerce yıllık bilgeliğiyle şekillenen Vedik Astroloji'ye dair uzman astrologlardan yazılar, burç yorumları, Türkiye ve dünya gündemine dair analizlerin yer aldığı dergimiz yıl sonuna kadar size ışık tutacak. Vedik Astrolojisi'ne göre burç analizinizi ve 2021'de sizi nelerin beklediğini öğreneceksiniz.

Daha sağlıklı, daha mutlu ve dengeli bir yaşam için Ayurvedik felsefesiyle tanışacağınız derginin, "Ayurvedik Lezzetler" adlı hediye kitapçığındaki tarifleri de deneyebilirsiniz.

İşte Çin ve Vedik Astroloji hakkında bilmek istediğiniz her şey! 2 yeni dergi geliyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.