Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 16 11 2 3 29 11 18 35
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
2 16 9 5 2 32 20 12 32
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
3 16 10 1 5 34 21 13 31
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
4 16 9 4 3 35 17 18 31
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
5 16 9 3 4 31 16 15 30
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
6 16 8 2 6 26 21 5 26
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
7 16 7 4 5 25 19 6 25
M
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
8 16 6 5 5 31 27 4 23
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
9 16 5 7 4 24 21 3 22
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
10 16 5 3 8 18 33 -15 18
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
11 16 4 6 6 16 26 -10 18
M
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
12 16 5 2 9 21 27 -6 17
G
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 16 3 6 7 21 37 -16 15
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
14 16 4 2 10 15 27 -12 14
G
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
15 16 2 4 10 17 32 -15 10
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
16 16 1 4 11 14 34 -20 7
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 8 0 0 24 10 14 24
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
2 8 7 0 1 18 4 14 21
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
3 8 6 2 0 21 6 15 20
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
4 8 6 1 1 13 5 8 19
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
5 8 6 0 2 19 10 9 18
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
6 8 6 0 2 20 6 14 18
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
7 8 3 4 1 19 12 7 13
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
8 8 3 4 1 10 8 2 13
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
9 8 4 1 3 11 15 -4 13
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
10 8 4 1 3 14 12 2 13
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
11 8 3 3 2 11 7 4 12
M
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
12 8 3 3 2 14 13 1 12
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
13 8 2 4 2 11 10 1 10
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
14 8 3 1 4 9 11 -2 10
G
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
15 8 2 3 3 12 12 0 9
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
16 8 1 3 4 9 13 -4 6
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 4 2 2 11 7 4 14
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
2 8 4 1 3 15 11 4 13
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
3 8 4 1 3 14 12 2 13
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
4 8 3 3 2 11 10 1 12
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
5 8 3 3 2 13 11 2 12
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
6 8 3 2 3 14 11 3 11
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
7 8 3 1 4 12 15 -3 10
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
8 8 1 5 2 8 10 -2 8
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
9 8 2 1 5 13 16 -3 7
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
10 8 1 2 5 7 18 -11 5
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
11 8 1 2 5 6 18 -12 5
M
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
12 8 1 1 6 7 15 -8 4
G
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 8 1 1 6 6 16 -10 4
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
14 8 0 3 5 7 24 -17 3
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
15 8 0 1 7 5 20 -15 1
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
16 8 0 1 7 5 21 -16 1
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 16 11 2 3 29 11 18 35 8 7 0 1 18 4 14 21 8 4 2 2 11 7 4 14
2 16 9 5 2 32 20 12 32 8 8 0 0 24 10 14 24 8 1 5 2 8 10 -2 8
3 16 10 1 5 34 21 13 31 8 6 0 2 19 10 9 18 8 4 1 3 15 11 4 13
4 16 9 4 3 35 17 18 31 8 6 2 0 21 6 15 20 8 3 2 3 14 11 3 11
5 16 9 3 4 31 16 15 30 8 6 0 2 20 6 14 18 8 3 3 2 11 10 1 12
6 16 8 2 6 26 21 5 26 8 6 1 1 13 5 8 19 8 2 1 5 13 16 -3 7
7 16 7 4 5 25 19 6 25 8 3 3 2 11 7 4 12 8 4 1 3 14 12 2 13
8 16 6 5 5 31 27 4 23 8 3 4 1 19 12 7 13 8 3 1 4 12 15 -3 10
9 16 5 7 4 24 21 3 22 8 2 4 2 11 10 1 10 8 3 3 2 13 11 2 12
10 16 5 3 8 18 33 -15 18 8 4 1 3 11 15 -4 13 8 1 2 5 7 18 -11 5
11 16 4 6 6 16 26 -10 18 8 3 4 1 10 8 2 13 8 1 2 5 6 18 -12 5
12 16 5 2 9 21 27 -6 17 8 4 1 3 14 12 2 13 8 1 1 6 7 15 -8 4
13 16 3 6 7 21 37 -16 15 8 3 3 2 14 13 1 12 8 0 3 5 7 24 -17 3
14 16 4 2 10 15 27 -12 14 8 3 1 4 9 11 -2 10 8 1 1 6 6 16 -10 4
15 16 2 4 10 17 32 -15 10 8 2 3 3 12 12 0 9 8 0 1 7 5 20 -15 1
16 16 1 4 11 14 34 -20 7 8 1 3 4 9 13 -4 6 8 0 1 7 5 21 -16 1
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 29 11 18 16
35
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
2 32 20 12 16
32
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
3 34 21 13 16
31
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
4 35 17 18 16
31
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
5 31 16 15 16
30
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
6 26 21 5 16
26
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
7 25 19 6 16
25
M
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
8 31 27 4 16
23
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
9 24 21 3 16
22
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
10 18 33 -15 16
18
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
11 16 26 -10 16
18
M
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
12 21 27 -6 16
17
G
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 21 37 -16 16
15
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
14 15 27 -12 16
14
G
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
15 17 32 -15 16
10
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
16 14 34 -20 16
7
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 24 10 14 8
24
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
2 18 4 14 8
21
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
3 21 6 15 8
20
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
4 13 5 8 8
19
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
5 19 10 9 8
18
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
6 20 6 14 8
18
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
7 19 12 7 8
13
G
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
8 10 8 2 8
13
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
9 11 15 -4 8
13
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
10 14 12 2 8
13
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
11 11 7 4 8
12
M
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
12 14 13 1 8
12
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
13 11 10 1 8
10
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
14 9 11 -2 8
10
G
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
15 12 12 0 8
9
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
16 9 13 -4 8
6
M
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 11 7 4 8
14
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
2 15 11 4 8
13
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
3 14 12 2 8
13
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
4 11 10 1 8
12
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Dukla Prag 1
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
5 13 11 2 8
12
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
6 14 11 3 8
11
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Pardubice 1
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
7 12 15 -3 8
10
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
8 8 10 -2 8
8
B
19:00 | 22/11/19 | R 16
Vitkovice 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
9 13 16 -3 8
7
G
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Baník Sokolov 1
FC Viktoria Zizkov 2
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
10 7 18 -11 8
5
M
15:30 | 16/11/19 | R 16
SK Lisen 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
11 6 18 -12 8
5
M
15:30 | 24/11/19 | R 16
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
12 7 15 -8 8
4
G
20:00 | 22/11/19 | R 16
FK Usti Nad Labem 1
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 6 16 -10 8
4
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
14 7 24 -17 8
3
B
12:15 | 23/11/19 | R 16
FK Fotbal Trinec 1
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
15 5 20 -15 8
1
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
16 5 21 -16 8
1
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
PRO HKR SBV FKV JIH FCZ SOK DUK TRI PAR SVY UNL VAR CHR LIS VIT
1.SK Prostejov 09/05 0:1 2:1 1:1 16/05 11/04 29/04 2:2 0:0 1:0 07/03 3:2 1:1 18/04 21/03
FC Hradec Kralove 1:2 02/05 15/04 4:2 25/04 23/05 0:2 21/03 1:0 1:0 13/05 8:0 2:0 07/03 3:0
FC Sellier & Bellot Vlasim 2:0 0:2 2:1 16/05 2:2 21/03 11/04 0:2 07/03 09/05 0:1 29/04 18/04 1:2 2:1
FC Viktoria Zizkov 02/05 1:2 13/05 1:1 1:0 2:1 07/03 18/04 23/05 1:0 2:1 3:0 21/03 11/04 2:0
FC Vysocina Jihlava 13/05 11/04 4:1 25/04 3:2 3:1 1:0 07/03 3:2 02/05 23/05 21/03 4:2 3:2 3:0
FC ZBROJOVKA Brno 5:0 2:1 23/05 09/05 18/04 07/03 21/03 11/04 1:1 4:1 2:2 4:1 29/04 2:0 1:0
FK Baník Sokolov 1:1 0:0 2:1 1:2 29/04 0:2 2:3 2:2 04/04 14/03 15/04 09/05 16/05 1:2 18/04
FK Dukla Prag 1:0 1:2 4:0 2:0 14/03 2:1 25/04 2:3 15/04 04/04 3:2 16/05 09/05 4:2 02/05
FK Fotbal Trinec 04/04 1:1 25/04 4:2 0:1 1:1 13/05 23/05 02/05 15/04 0:1 1:1 14/03 1:1 3:2
FK Pardubice 14/03 29/04 1:0 2:1 09/05 1:2 4:0 3:1 1:0 16/05 21/03 18/04 4:0 2:0 11/04
FK Slavoj Vysehrad 23/05 18/04 2:1 29/04 1:1 13/05 2:1 1:3 1:2 0:2 4:1 3:1 11/04 21/03 07/03
FK Usti Nad Labem 3:1 2:0 04/04 16/05 0:0 14/03 2:2 18/04 09/05 0:1 1:2 11/04 2:0 29/04 1:1
FK Varnsdorf 15/04 14/03 2:1 04/04 2:1 02/05 3:0 1:1 2:2 1:2 25/04 0:3 3:3 23/05 13/05
MFK Chrudim 25/04 04/04 1:1 0:3 15/04 1:4 1:0 3:2 1:0 13/05 3:2 02/05 07/03 1:3 23/05
SK Lisen 3:0 3:3 14/03 3:3 04/04 15/04 02/05 13/05 16/05 25/04 0:0 1:3 2:2 2:0 5:1
Vitkovice 2:2 16/05 15/04 14/03 1:1 04/04 4:0 0:3 29/04 1:3 4:2 25/04 0:0 0:1 09/05
Takım Ev Sahibi Deplasman
09/05/20 -:-
27/10/19 1:2
27/07/19 0:1
24/11/19 2:0
19/10/19 2:1
02/05/20 -:-
02/11/19 1:1
13/05/20 -:-
16/05/20 -:-
08/11/19 5:0
11/04/20 -:-
31/08/19 1:1
29/04/20 -:-
05/10/19 1:0
24/08/19 2:2
04/04/20 -:-
10/08/19 0:0
14/03/20 -:-
20/07/19 1:0
23/05/20 -:-
07/03/20 -:-
02/08/19 3:1
14/09/19 3:2
15/04/20 -:-
28/09/19 1:1
25/04/20 -:-
18/04/20 -:-
21/09/19 3:0
21/03/20 -:-
17/08/19 2:2
27/10/19 1:2
09/05/20 -:-
02/05/20 -:-
20/10/19 0:2
15/04/20 -:-
15/09/19 1:2
30/08/19 4:2
11/04/20 -:-
25/04/20 -:-
28/09/19 2:1
23/05/20 -:-
20/07/19 0:0
29/07/19 0:2
23/11/19 1:2
21/03/20 -:-
17/08/19 1:1
05/10/19 1:0
29/04/20 -:-
21/09/19 1:0
18/04/20 -:-
13/05/20 -:-
01/11/19 2:0
09/08/19 8:0
14/03/20 -:-
23/08/19 2:0
04/04/20 -:-
07/03/20 -:-
03/08/19 3:3
10/11/19 3:0
16/05/20 -:-
24/11/19 2:0
27/07/19 0:1
20/10/19 0:2
02/05/20 -:-
03/11/19 2:1
13/05/20 -:-
16/05/20 -:-
08/11/19 4:1
19/07/19 2:2
23/05/20 -:-
21/03/20 -:-
17/08/19 2:1
11/04/20 -:-
31/08/19 4:0
29/09/19 0:2
25/04/20 -:-
07/03/20 -:-
03/08/19 1:0
09/05/20 -:-
26/10/19 2:1
25/08/19 0:1
04/04/20 -:-
29/04/20 -:-
06/10/19 2:1
18/04/20 -:-
21/09/19 1:1
11/08/19 1:2
14/03/20 -:-
15/09/19 2:1
15/04/20 -:-
02/05/20 -:-
19/10/19 2:1
15/09/19 1:2
15/04/20 -:-
13/05/20 -:-
03/11/19 2:1
29/09/19 1:1
25/04/20 -:-
26/10/19 1:0
09/05/20 -:-
28/07/19 2:1
23/11/19 1:2
07/03/20 -:-
04/08/19 2:0
18/04/20 -:-
21/09/19 4:2
23/05/20 -:-
20/07/19 2:1
06/10/19 1:0
29/04/20 -:-
10/11/19 2:1
16/05/20 -:-
25/08/19 3:0
04/04/20 -:-
21/03/20 -:-
17/08/19 0:3
11/04/20 -:-
31/08/19 3:3
11/08/19 2:0
14/03/20 -:-
13/05/20 -:-
02/11/19 1:1
11/04/20 -:-
30/08/19 4:2
08/11/19 4:1
16/05/20 -:-
25/04/20 -:-
29/09/19 1:1
20/09/19 3:2
18/04/20 -:-
04/10/19 3:1
29/04/20 -:-
09/08/19 1:0
14/03/20 -:-
07/03/20 -:-
03/08/19 0:1
25/10/19 3:2
09/05/20 -:-
02/05/20 -:-
19/10/19 1:1
23/05/20 -:-
22/07/19 0:0
21/03/20 -:-
18/08/19 2:1
13/09/19 4:2
15/04/20 -:-
23/08/19 3:2
04/04/20 -:-
27/07/19 3:0
22/11/19 1:1
08/11/19 5:0
16/05/20 -:-
28/09/19 2:1
25/04/20 -:-
23/05/20 -:-
19/07/19 2:2
09/05/20 -:-
26/10/19 1:0
18/04/20 -:-
20/09/19 3:2
07/03/20 -:-
03/08/19 0:2
21/03/20 -:-
17/08/19 2:1
11/04/20 -:-
31/08/19 1:1
26/07/19 1:1
23/11/19 1:2
01/11/19 4:1
13/05/20 -:-
09/08/19 2:2
14/03/20 -:-
18/10/19 4:1
02/05/20 -:-
29/04/20 -:-
05/10/19 1:4
14/09/19 2:0
15/04/20 -:-
23/08/19 1:0
04/04/20 -:-
31/08/19 1:1
11/04/20 -:-
20/07/19 0:0
23/05/20 -:-
17/08/19 2:1
21/03/20 -:-
23/11/19 1:2
28/07/19 2:1
29/04/20 -:-
04/10/19 3:1
03/08/19 0:2
07/03/20 -:-
28/09/19 2:3
25/04/20 -:-
02/11/19 2:2
13/05/20 -:-
04/04/20 -:-
24/08/19 4:0
14/03/20 -:-
10/08/19 2:1
15/04/20 -:-
13/09/19 2:2
09/05/20 -:-
27/10/19 3:0
16/05/20 -:-
09/11/19 1:0
19/10/19 1:2
02/05/20 -:-
18/04/20 -:-
20/09/19 4:0
05/10/19 1:0
29/04/20 -:-
23/11/19 1:2
29/07/19 0:2
31/08/19 4:0
11/04/20 -:-
04/08/19 2:0
07/03/20 -:-