Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Çekya Pavel Matejka Stadion Za Vodojemem, Chrudim
PERFORMANS
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
M
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 4 2 0 9 2 7 14
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
2 6 4 1 1 9 4 5 13
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 5
FK Varnsdorf 2
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
3 6 4 0 2 11 6 5 12
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
4 6 4 0 2 11 5 6 12
G
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
5 6 2 3 1 14 6 8 9
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
M
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
6 6 2 3 1 12 10 2 9
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
G
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
7 6 2 3 1 9 7 2 9
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC ZBROJOVKA Brno 1
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
8 6 2 1 3 9 10 -1 7
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
9 6 2 1 3 6 11 -5 7
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
M
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
10 6 1 3 2 8 9 -1 6
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
11 6 1 3 2 6 8 -2 6
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
12 6 1 3 2 9 19 -10 6
M
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 5
FK Varnsdorf 2
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
13 5 1 2 2 6 8 -2 5
M
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
14 6 1 1 4 4 11 -7 4
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
15 6 1 1 4 6 11 -5 4
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC ZBROJOVKA Brno 1
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
G
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
16 5 1 1 3 5 7 -2 4
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 7 1 6 9
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
2 3 3 0 0 7 1 6 9
G
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
3 3 3 0 0 7 2 5 9
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
4 3 2 0 1 6 4 2 6
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
G
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
5 3 2 0 1 7 5 2 6
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
6 3 2 0 1 10 2 8 6
G
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
7 3 1 2 0 7 6 1 5
G
18:00 | 18/08/19 | R 5
FK Varnsdorf 2
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
8 3 1 2 0 4 3 1 5
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC ZBROJOVKA Brno 1
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
9 4 1 2 1 3 3 0 5
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
10 3 1 1 1 6 5 1 4
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
11 3 1 1 1 3 2 1 4
M
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
12 3 1 1 1 2 3 -1 4
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
13 3 0 3 0 5 5 0 3
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
14 3 1 0 2 2 6 -4 3
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
15 2 0 1 1 3 4 -1 1
M
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
16 2 0 1 1 1 2 -1 1
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 0 1 5 2 3 6
G
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Slavoj Vysehrad 1
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
2 3 2 0 1 7 5 2 6
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Vysocina Jihlava 3
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
3 3 1 2 0 2 1 1 5
G
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
4 4 1 2 1 7 7 0 5
B
18:00 | 24/08/19 | R 6
1.SK Prostejov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
5 3 1 1 1 5 4 1 4
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
6 3 1 1 1 2 2 0 4
M
18:00 | 18/08/19 | R 5
FK Varnsdorf 2
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
7 3 1 1 1 4 5 -1 4
M
19:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hradec Kralove 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
8 3 0 3 0 4 4 0 3
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
8 3 1 0 2 4 4 0 3
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
M
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
10 3 1 0 2 2 3 -1 3
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
11 3 0 1 2 2 13 -11 1
M
11:15 | 25/08/19 | R 6
FC Viktoria Zizkov 3
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
12 3 0 1 2 2 5 -3 1
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 2 0 1 1 3 5 -2 1
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
14 2 0 1 1 3 6 -3 1
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
15 3 0 0 3 2 8 -6 0
M
11:15 | 24/08/19 | R 6
FK Pardubice 4
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
16 3 0 0 3 0 6 -6 0
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC ZBROJOVKA Brno 1
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 14/08/91 5 5 0 0 - - -
D 0 14/06/96 5 5 0 0 - - -
D 2 20/04/93 5 5 0 0 1 - -
D 12 12/05/93 1 0 0 0 1 - -
D 14 01/01/93 5 5 0 0 - - -
D 25 07/11/93 5 5 1 0 1 - -
O 0 10/11/95 2 2 0 0 1 - -
O 0 19/08/91 5 3 2 0 1 - -
O 6 23/04/88 4 4 1 0 - - -
O 10 19/02/97 3 0 0 0 - - -
O 13 17/11/89 4 4 1 0 1 - -
O 15 27/01/89 5 5 0 0 1 - -
O 17 01/01/91 3 0 0 0 1 - -
O 19 27/12/89 4 1 0 0 1 - -
F 0 11/06/98 3 3 0 0 - - -
F 8 25/06/99 2 1 0 0 1 - -
F 13 14/01/96 5 5 0 0 - - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
O 5 2 0.4
D 5 1 0.2
O 4 1 0.25
O 4 1 0.25
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 1 1 - -
D 5 1 - -
D 5 1 - -
O 2 1 - -
O 5 1 - -
O 5 1 - -
O 3 1 - -
O 4 1 - -
O 4 1 - -
F 2 1 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır