• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP’li Didim Belediye Başkanı Atabay’ın tecavüz ettiği S.T. keşif için götürüldüğü çiftlik evinde baygınlık geçirdi

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile CHP’li iki meclis üyesinin tecavüzüne uğradığı öne sürülen mağdur kadın S.T., keşif için götürüldüğü çiftlik evinde baygınlık geçirdi.

CHP’li Didim Belediye Başkanı Atabay’ın tecavüz ettiği S.T. keşif için götürüldüğü çiftlik evinde baygınlık geçirdi
SABAH

29.09.2020, 08:44

Aydın Didim'deki tecavüz skandalında yeni bir gelişme yaşandı. CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın kendisinden iş isteyen kadına CHP'li Meclis Üyeleri Öner Çiçek ile Ali Çağlar ile birlikte bir çiftlik evinde tecavüz ettiği iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturma sürüyor. Mağdur kadın S.T., keşif için avukatı ve Didim Jandarması eşliğinde tecavüze uğradığı çiftlik evine götürüldü. Keşif sırasında baygınlık geçiren S.T., "Yıllardır unutmaya çalıştığım hadiseyi yeniden hatırlamak çok acı" dedi. İşte detaylar:

SKANDAL EVDE KEŞİF
Atabay'ın kendisinden iş isteyen kadına Çiçek ve Çağlar ile birlikte bir çiftlik evinde tecavüz ettiği iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme var. Mağdur kadın S.T., yürütülen soruşturma kapsamında Didim Jandarması ve avukatı eşliğinde Didim'de ıssız bir alanda bulunan ve çevresinde hiçbir yerleşim yeri olmayan çiftliğe götürüldü. Evde keşif yaptırılarak yaşadıkları anlattırılan kadın, olay yerlerini tek tek gösterdi ve yaşadıklarını yeniden anlattı.SORUŞTURMA SÜRÜYOR
Yaşadığı kâbusu tekrar hatırlayan kadın, bu sırada fenalık geçirdi ve bayıldı. Yanında bulunan avukatı ve jandarma eşliğinde evden çıkarılan kadın, "Yıllardır unutmaya çalıştığım hadiseyi yeniden hatırlamak çok acı" diyerek duygularını dile getirdi. Keşfin ardından jandarma tarafından da çiftlik evi titizlikle analiz edildi. Araştırmasını tamamlayan ekipler ve mağdur kadın olay yerinden ayrıldı. Soruşturma tüm hızıyla sürüyor.
Türkiye'yi sarsan bu olay geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. İddialar ardından İçişleri Bakanlığı harekete geçerek olayı araştırmak üzere müfettiş görevlendirmişti. Müfettişler hem kadının hem de şüpheli CHP'li başkan ve üyelerinin ifadesini aldı. Bu sırada Didim Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma yürütüldüğü sırada Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı soruşturmaya müdahil olarak mağdur kadını koruma altına aldı. Başsavcılık, şüpheli belediye başkanı ve mağdur S.T.'nin de ifadesine başvurdu.

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın ifadesi ortaya çıktı CHP'li Didim Belediyesi'nde skandallar bitmiyor! Vergi toplamayı da becerememişler

CHP’li Didim Belediye Başkanı Atabay’ın tecavüz ettiği S.T. keşif için götürüldüğü çiftlik evinde baygınlık geçirdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.