• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Anne babasını bıçaklayan şizofren akıl hastanesinde

16.12.2010, 00:00


FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

İzmir'de babası Orhan Öncel (76) ile annesi Hatice Özden Görgülü'nün (70) bıçakla yaralayan ve şizofreni hastası olduğu öne sürülen 50 yaşındaki Özhan Öncel, savcılık talimatıyla Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Alsancak Kültür mahallesinde önceki gün meydana gelen olayda, mimar ve müteahhit Orhan Öncel ve Hatice Özden Görgülü çifti ile oğulları Özhan Öncel arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıkmış, Özhan Öncel mutfaktan aldığı bıçakla anne ve babasını vücutlarının çok sayıda yerlerinden bıçakla yaralamıştı.
Öncel çifti Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, olaydan sonra kaçan Özhan Öncel polis tarafından yakalanmıştı. Şizofreni hastası olduğu ve sürekli olarak yalnız başına sokaklarda dolaştığı, kimseyle konuşmadığı öğrenilen zanlı Özhan Öncel, savcılık talimatıyla Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.
Öte yandan semt sakinleri, Özhan Öncel'in sürekli olarak Alsancak'ta yalnız başına yürürken gördüklerini ve kendisinin "yürüyen adam" olarak tanındığını belirtti.Anne babasını bıçaklayan şizofren akıl hastanesinde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.