• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li belediyelerin 'LGBTI' paylaşımına tepki yağdı

'li belediyelerin LGBTI ahlaksızlığını öven paylaşımlarda bulunmasına vatandaşlar sert tepki gösterdi. İstanbul'da Şişli ve Maltepe belediyelerinin ardından CHP'li çok sayıda belediye sosyal medya hesabından sözde "27. İstanbul "nı kutlayan paylaşımlarda bulundu. CHP'li belediyelerin LGBTI ahlaksızlığını öven paylaşımlara tepki yağıyor. İşte o tepkiler...

CHP'li belediyelerin 'LGBTI' paylaşımına tepki yağdı

30.06.2019, 22:35 Güncelleme Tarihi: 30.06.2019, 22:45

İstanbul'da Şişli ve Maltepe belediyelerinin ardından CHP'li çok sayıda belediye sosyal medya hesabından sözde "27. İstanbul Onur Haftası"nı kutlayan paylaşımlarda bulundu.

Rezalet paylaşımlara T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar da tokat gibi bir cevap verdi.

Twitter paylaşımında Çanakkale şehitlerini hatırlatan Bayraktar, "Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın bu Toprak bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver bu sessiz yığın Bir Vatan kalbinin attığı yerdir. Can veren Mehmed'in yattığı yerdir. 100 yıl önce işgale gelenler, bugün kültürel emperyalizmle taarruzda. Mermileri bu kadar yaralayamazdı." ifadelerini kullandı.

İŞTE CHP'Lİ BELEDİYELERİN REZALET PAYLAŞIMLARI


REZALET PAYLAŞIMLARA GELEN TEPKİLER


CHP'li belediyelerin 'LGBTI' paylaşımına tepki yağdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.