• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de alevli gece! Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatının deposundaki yangın çıktı

İzmir'de alevli gece! Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatının deposundaki yangın çıktı

17.09.2019, 09:07 Güncelleme Tarihi: 17.09.2019,09:57

'ide, Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatının deposundaki yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Hasara yol açan yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

'de ( ) çoğu ilçede . İzmir'in 19 ilçesinde yaşanacak olan kesintilerinin ne kadar süreceği merak edilip araştırılıyor. yaşanacak olan bazı ilçelerde uzun süre devam edecek. İzmirli vatandaşlar elektriklerin ne zaman geleceğini merak edip araştırıyor. 'de bugün elektrikler ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak? Hangi mahallelerde elektrik olmayacak? Elektrik kesintileri ne kadar sürecek? üzerinden elektriklerin kesileceği ilçeleri ve mahalleleri duyurdu. İşte günü kesintileri…

İzmir'de alevli gece! Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatının deposundaki yangın çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA