• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eski eşi Eda Demirci'ye şiddet uygulayan FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'dan skandal savunma!

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci'ye uyguladığı fiziksel ve psiklojik şiddet büyük tepkilere neden olmuştu. Her fırsatta kadın hakları ve eşitlikten bahseden Küçükkaya'nın gerçek yüzü de ortaya çıkmış oldu. Küçükkaya kendisine gelen tepkilerin ardından yaptığı skandal savunma ile adeta 'pes' dedirtti

Eski eşi Eda Demirci'ye şiddet uygulayan FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'dan skandal savunma!

15.06.2020, 17:14 Güncelleme Tarihi: 15.06.2020, 17:22

Youtube üzerinden katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Demirci, İsmail Küçükkaya ile geçirdiği evliliği süresince yaşadıklarını anlattı. Öğretmen olduğu için aşağılandığını, Küçükkaya tarafından çok kez aldatıldığını ve aldatmaları yakalayınca psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü söyleyen Demirci, üzüntüden göğüs kanseri olduğunu söyledi.

KÜÇÜKKAYA'DAN ŞİDDETE "SUS PAYI"
Tepkilerin ardından İsmail Küçükkaya, eski eşinin iki gündür gündemde geniş yer bulan açıklamaları hakkında avukatları Kezban Hatemi ve Nezihe Hıdıroğlu aracılığıyla bir açıklamada bulundu.

Açıklamada; Eda Demirci ve İsmail Küçükkaya'nın boşanmasının 6 ay önce kesinleştiği ve yapılan 550 bin liralık anlaşma gereği tarafların bir diğerinin izni olmadan basın kuruluşlarına hakkında açıklama yapamayacağı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca; Eda Demirci hakkında bu protokole uymayarak yaptığı açıklamalar nedeniyle hukuki ve cezai başvuruların yapılacağı ifade edildi ve genç kadının iddialarının gerçek dışı olduğu söylendi.

Kaynak: Takvim

FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci, Küçükkaya'dan gördüğü şiddeti anlattı FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı! Eski eş Eda Demirci yaşadıkları sonrası bakanlıktan yardım istedi

Eski eşi Eda Demirci'ye şiddet uygulayan FOX sunucusu İsmail Küçükkaya'dan skandal savunma! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.