• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yunanistan’ı Akıncı TİHA korkusu sardı

1.9.2021

SAVUNMA sanayisinde art arda yaptığı atılımlarla bir dünya markası haline gelen Türkiye, dünya gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde güvenlik güçlerinin envanterine kazandırdığı insansız hava araçlarına eklenen Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA), bu kez de Yunan basınında büyük yankı uyandırdı. Başkan Erdoğan'ın Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda gerçekleşen törenle TSK envanterine kazandırdığı Bayraktar Akıncı TİHA'yı manşete taşıyan Yunan gazete, Türkiye'nin gücüne güç katmaya devam ettiğini ifade etti.
Yunanistan’ı Akıncı TİHA korkusu sardı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.