• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kafe yapmak için ağaçları kestiler

Kafe yapmak için ağaçları kestiler
Giriş Tarihi: 18.9.2019

'in Menemen ilçesinde kahve firmasının yaptığı ağaç katliamına vatandaşlar tepki gösterdi. İddiaya göre, 'ne ait parkın içinde bulunan ağaçlar, kahve firmasına kiralandıktan sonra kesildi.

İzmir'in Menemen ilçesinde kahve firmasının yaptığı ağaç katliamına vatandaşlar tepki gösterdi. İddiaya göre, Menemen Belediyesi'ne ait parkın içinde bulunan ağaçlar, kahve firmasına kiralandıktan sonra kesildi.

'GECE HALLETTİLER'

Duruma tepki gösteren mahalle sakinleri, "Kimse görmesin ve müdahale etmesin diye gece ağaçları kesmişler. Bütün işi gece halletmişler. Akşam yerinde olan ağaçlar sabah bir uyandık yok. Böyle vicdansızlık olmaz. Bir ağacın yetişmesi yıllar alıyor. Keserken vicdanları da sızlamıyor. Bu yapılan caniliktir" diye konuştular.

'DENETİM VE CEZA'

Çocukların geleceğinin çalındığını söyleyen vatandaşlar, "Yetkililerden bu tarz olayların önüne geçmelerini istiyoruz. Daha fazla denetim ve daha fazla cezalandırma olsun. Kahve firması kafasına göre ağaçları nasıl kesebilir? Bir an önce gereken müdahale yapılsın" dediler.

Kafe yapmak için ağaçları kestiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN