• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yasaklansın başka canlar yanmasın

'de anne-babasını siyanürlü limonatayla öldüren ’ın elinden son anda kurtulan kardeşi , siyanürlü olayları sonrası ’a konuştu. Kalkan, “Bu zehirle biz yandık, başka canlar yanmasın” dedi

Siyanür yasaklansın başka canlar yanmasın
Giriş Tarihi: 12.11.2019

İzmir'de anne-babasını siyanürlü limonatayla öldüren ağabeyi Mahmut Can Kalkan'ın elinden son anda kurtulan kardeşi Emircan Kalkan son günlerde birbiri ardına yaşanan siyanürlü intihar olayları sonrası Yeni Asır'a konuştu. Siyanüre bu kadar kolay ulaşılmasına tepki gösteren Emircan Kalkan, "Bizim canımız yandı, daha çok canlar yanmadan önlem alınsın. Denetimler artsın" dedi. Kalkan, "Lütfen kimse prosedür böyleymiş demesin, bu kadar tehlikeli bir zehire isteyen herkes bu kadar kolay ulaşmamalı. Bunun bir kontrol altına alınması gerek" dedi.

FATİH ŞENDİL

Siyanürle ailesini katletti ‘Sakın deli numarası yaparak yırtmasın!’ 'Bize bayramı değil hayatı zehir etti'

Siyanür yasaklansın başka canlar yanmasın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA